Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія, ХННРА

ХННРА, Тип ВНЗ: Академія, Рівень акредитації III, Рік заснування 1995

Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр Запорізької обласної ради перейменований на Комунальний вищий навчальний заклад "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради.

Інформація про внз:

Комунальний вищий навчальний заклад "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради (ХННРА) - заклад вищої освіти, який провадить інноваційну освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за кількома галузями знань, проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження та є провідним науковим і методичним центром.
Навчальний заклад було засновано у 1995 році на виконання завдань Національної програми "Діти України" на базі Запорізької санаторної школи-інтернату для дітей із захворюваннями серцево-судинної системи в ході Всеукраїнського соціально-педагогічного експерименту за проблемою "Комплексна медична, психологічна, педагогічна реабілітація вихованців шкіл-інтернатів".

Підтвердженням плідних здобутків експериментальної діяльності закладу є надання йому в 2007 році статусу інноваційного, а в 2010 році - статусу національного навчально-реабілітаційного центру

Хортицька національна академія є підзвітною, підконтрольною та підпорядкованою Запорізькій обласній раді та за галузевою спрямованістю підвідомчою Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Основними структурними підрозділами Хортицької національної академії є факультети, кафедри, загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів, центр ранньої соціальної реабілітації (забезпечують практичну підготовку студентів), бібліотека, редакційно-видавничий відділ, відділ міжнародних зв'язків та наукової роботи, науково-методичний відділ.

Заклад є базовим у Запорізькому регіоні зі створення компетентнісно спрямованого освітньо-реабілітаційного простору (забезпечує безперервність і наступність освіти), комплексної реабілітації (медичної, соціальної, психологічної, педагогічної), соціальної інтеграції та розвитку життєвої компетентності дітей і молоді з обмеженими можливостями здоров'я з першого року життя до здобуття вищої освіти.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет реабілітаційної педагогіки та соціальної роботи

 • Кафедра спеціальної освіти
 • Кафедра соціальної роботи
 • Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін
 • Кафедра фізичної реабілітації

Нині на факультеті реабілітаційної підготовки здійснюється підготовка фахівців за денною формою навчання:
за першим (бакалаврським) ступенем за спеціальностями:

 • 016 "Спеціальна освіта" на базі ЗСО - 3 роки 10 місяців;
 • 016 "Спеціальна освіта" на базі ОКР "молодший спеціаліст" - 2 роки 10 місяців;
 • 231 "Соціальна робота" на базі ЗСО - 3 роки 10 місяців;
 • 231 "Соціальна робота" на базі ОКР "молодший спеціаліст" - 2 роки 10 місяців;
 • 6.010106 "Соціальна педагогіка" на базі ЗСО - 3 роки 10 місяців;
 • 6.010105 "Корекційна освіта (логопедія)" на базі ЗСО - 3 роки 10 місяців;
 • 227 "Фізична терапія, ерготерапія" на базі ЗСО - 3 роки 10 місяців;
 • 227 "Фізична терапія, ерготерапія" на базі ОКР "молодший спеціаліст" - 2 роки 10 місяців;
 • 053 "Психологія" на базі ЗСО - 3 роки 10 місяців.


за другим (магістерським) ступенем за спеціальністю:

 • 016 "Спеціальна освіта" на базі ОКР "бакалавр", "спеціаліст" - 1 рiк 10 місяців;
 • 231 "Соціальна робота" на базі ОКР "бакалавр", "спеціаліст" - 1 рiк 10 місяців;
 • 227 "Фізична терапія, ерготерапія" на базі ОКР "бакалавр", "спеціаліст" - 1 рiк 6 місяців.

Факультет мистецтва та дизайну

 • Кафедра дизайну
 • Кафедра садово-паркового господарства
 • Кафедра природничо-наукових дисциплін

022 "Дизайн", спеціалізації "Дизайн графічний", "Медіадизайн", "Дизайн одягу" - на базі ПЗСО - 3 роки 10 місяців, на базі диплома молодшого спеціаліста - 2 роки 10 місяців.
022 "Дизайн", спеціалізація "Перукарське мистецтво та декоративна косметика" - на базі ПЗСО - 3 роки 5 місяців, на базі диплома молодшого спеціаліста - 2 роки 5 місяців.
023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація" - на базі ПЗСО - 3 роки 10 місяців, на базі диплома молодшого спеціаліста - 2 роки 10 місяців.
206 "Садово-паркове господарство" - на базі ПЗСО - 3 роки 10 місяців, на базі диплома молодшого спеціаліста - 2 роки 10 місяців.
242 "Туризм" - на базі ПЗСО - 3 роки 10 місяців, на базі диплома молодшого спеціаліста - 2 роки 10 місяців.
073 "Менеджмент" - на базі ПЗСО - 3 роки 10 місяців, на базі диплома молодшого спеціаліста - 2 роки 10 місяців.

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Реабілітаційний парк "Хортицької національної академії"
Вперше в Україні у мальовничому куточку о. Хортиця започатковано реабілітаційний парк, дружній до людей з особливими освітніми потребами. Унікальність проекту полягає в тому, що в Україні на даний час немає жодного парку як місця відпочинку, в якому були б створені доступні умови для людей, які пересуваються на візках або милицях. Створення такого парку дасть можливість доторкнутися цим людям до унікальної природи о. Хортиця, яка наповнює кожну людину духовною енергією та Божою благодаттю.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Комунального вищого навчального закладу "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія" Запорізької обласної ради (ХННРА) в Запоріжжі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Запоріжжя
 • Адреса: вул. Наукове містечко (о. Хортиця), 59
 • Телефони: 061 286 53 04

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

08.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.