Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Харківський гуманітарно-екологічний інститут, ХГЕІ

ХГЕІ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1995

Інформація про внз:

Харківський гуманітарно-екологічний інститут (ХГЕІ) - єдиний в Україні вищий навчальний заклад приватної форми власності (ІІІ рівень акредитації) екологічного профілю. Він почав свою роботу у 1995 році. Цей виш готує висококваліфікованих фахівців в галузях екології (валеології), соціології (соціальної роботи), філології (перекладу).

В умовах погіршення екологічної ситуації як в Україні, так і в світі в цілому, Харківський гуманітарно-екологічний інститут, який готує екологів-валеологів, всі свої навчальні та наукові зусилля спрямовує на охорону навколишнього природного середовища та на покращення здоров'я людини. Спеціальність перекладача з англійської мови зі знанням німецької та французької мов також тісно пов'язана з екологією, тому що підготовка ведеться за спеціалізацією "Науково-технічний переклад екології та в інших технічних галузях".
В умовах соціально-економічної та екологічної кризи, спеціальність "соціальна робота" набуває особливого значення і передбачає цілеспрямовану роботу фахівця цієї галузі з кожною конкретною людиною в соціальному, медичному, правовому, екологічному, освітньому, психологічному, фінансово-економічному та в інших аспектах. Тому і випускники інституту за цією спеціальністю мають одну особливість - вони мають чудову широкопрофільну підготовку, а саме головне - вони професійно підготовлені для роботи з людьми.
У Харківському гуманітарно-екологічному інституті вчать студентів, передусім, любити природу, людей, самих себе, охороняти навколишнє природне середовище і на цьому позитивному психо-емоціональному фоні навчатися і опановувати свою майбутню професію. Доброзичливе та поважне ставлення до кожного студента, турбота про його здоров'я, психологічний стан, індивідуальний підхід, турбота про працевлаштування випускника - це візитна картка цього навчального закладу.
 
Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Еколого-правовий факультет
Кафедра екології
Освітній ступінь "бакалавр" за спеціальністю:
 "Екологія"

Випускники еколого-правового факультету зможуть працювати на посадах:

 • Екоінспекторів і екоменеджерів у Міністерстві екології України, в обласних, міських і районних екологічних управліннях та екологічних інспекціях;
 • Екоінспекторів - на таможні та в санітарно-епідеміологічних станціях;
 • Екологів-технологів у структурах, які займаються природними ресурсами;
 • Екоінспекторів і екополіцейських у системі Міністерства внутрішніх справ і Міністерства оборони України;
 • Екологічних менеджерів і екологічних інспекторів, екоконсультантів у природоохоронній сфері - у лісному, мисливському та рибному господарствах;
 • Екоконсультантів та управляючих у системі екологічного моніторингу та екологічного туризму;
 • Військовослужбовців системи Міністерства оборони України, зважаючи на те, що випускники за результатами двохрічного навчання на військовій кафедрі отримують офіцерське звання;
 • Викладача та вчителя у вищих та середніх навчальних закладах.


Факультет соціологічного менеджменту
Кафедра соціології
Освітній ступінь "бакалавр" за спеціальністю:
"Соціологія"

Посади та сфери діяльності випускників:

 • Соціолог-консультант, соціолог-менеджер у соціологічних і соціальних структурах загальноукраїнського та місцевого рівнів;
 • Соціального працівника, соціального педагога - в управліннях праці та соціального захисту населення;
 • Соціолога - в центрах соціологічних досліджень і в соціолого-аналітичних установах;
 • Соціолог-консультант та соціальний аналітик державних і приватних установ, які на ринку праці хочуть стати успішними;
 • Військовослужбовців системи Міністерства оборони України і Міністерства внутрішніх справ - гуманітарно-виховної та інформаційної сфер (офіцерські посади).

Факультет філології та перекладу
Кафедра філології
Освітній ступінь "бакалавр" за спеціальністю:
"Філологія"

Випускники цього факультету зможуть працювати на посадах:

 • Філологів-перекладачів у структурах, які пов'язані з мовними комунікаціями як на державному, так і на міжнародному рівнях;
 • Перекладачів-референтів в екологічній і технічній галузях,у сфері міжнародних відносин;
 • Викладачів вищих та вчителів середніх навчальних закладів
 • Офіцерів-перекладачів у системі Міністерства оборони України.


Інформація для абітурієнта

Харківський гуманітарно-екологічний інститут надає такі можливості для майбутніх студентів і випускників:

Соціально незахищеним категоріям студентів можуть надаватись знижки в оплаті за навчання.

Студенти проходять практику у країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.
Інститут сприяє працевлаштуванню своїх випускників.

Додаткова інформація:
Наукова діяльність в інституті ведеться комплексно. Посилено увагу до проблем екології, регіональної соціальної роботи, надання допомоги інвалідам, впровадження кредитно-модульної системи. Дослідження мають прямий вихід в практику.
Вчені інституту багато уваги приділяють написанню підручників, навчальних посібників, публікації робіт. Вони беруть участь в Міжнародних, Всеукраїнських наукових конференціях.
Доброю традицією в інституті є участь студентів в наукових конференціях, студентських наукових конференціях і олімпіадах з навчальних дисциплін.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Харківського гуманітарно-екологічного інституту (ХГЕІ) у Харкові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Харків
 • Адреса: вул. Матросова, 3
 • Телефони: (0572) 52-40-19

ОКР

бакалавр

Оновлено:

20.04.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.