Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Харківський економіко-правовий університет, ХЕПУ

ХЕПУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III-IV, Рік заснування 1999

Інформація про внз:

Ми запрошуємо вас прийти вчитися до нас, в Харківський економіко-правовий університет, який знаходиться в чудовому, красивому, облаштованому місті, що по праву вважається одним з кращих міст України. ХЕПУ має чудові умови для навчання, спортивних занять, проживання та відпочинку. Університет розташований в новій, сучасній, просторій та красивій будівлі, оснащеній за останнім словом техніки. В університеті працює кваліфікований науково-педагогічний персонал, що здійснює підготовку професіоналів високого класу. Університет радо відкриває свої двері всім, хто хоче отримати фундаментальну юридичну або економічну освіту: випускникам загальноосвітніх шкіл та ліцеїв, що отримали повну загальну середню освіту, тим, хто хоче отримати другу вищу освіту, а також випускникам вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, які зможуть отримати вищу юридичну або економічну освіту за скороченим терміном навчання. Для цього тут існують всі умови. Діяльність ХЕПУ регламентується відповідними нормативними документами: статут, ліцензія, сертифікати про акредитацію спеціальностей.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

В університеті здійснюється підготовка фахівців згідно з ліцензіями Міністерства освіти і науки України:
1. За галузями знань: 0304 "Право", 0305 "Економіка і підприємництво"

2. За спеціальностями:
- 8.03040101, 7.03040101, 5.03040101 "Правознавство", освітньо-кваліфікаційний рівень магістр, спеціаліст, молодший спеціаліст;

3.  За напрямами підготовки:
- 6.030401 "Правознавство", освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр;
- 6.030508 "Фінанси і кредит", освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр;
- 6.030509 "Облік і аудит", освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.

Освітня програма передбачає об'єднання юридичної, економічної, гуманітарної та практичної підготовки студентів.
Підготовка фахівців здійснюється на факультеті права та підприємництва з числа випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв на базі повної загальної середньої освіти, базової або повної вищої освіти, випускників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації (скорочений термін підготовки) за спеціальностями: "Право", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Облік і оподаткування" та програмами підготовки бакалавра і магістра.
Громадянам, які вже мають вищу неюридичну освіту, але потребують юридичних знань, пропонується одержати другу вищу юридичну освіту за програмами підготовки бакалавра права та магістра права. За традиційною програмою підготовки навчання здійснюється протягом 2 років до бакалавра права.
Для тих хто бажає продовжити навчання до магістра права термін навчання складає 1,5  роки.

Інформація для абітурієнта

Особлива увага в університеті приділяється вивченню іноземних мов: англійської, німецької та польської. Студенти коледжу та університету мають можливість пройти практику у Республіці Польща.

Додаткова інформація:
У ХЕПУ працює Коледж, який запрошує на навчання за спеціальністю "Правознавство" випускників загальноосвітніх середніх шкіл, які мають базову середню освіту (після 9 класів навчання) і повну середню освіту. Навчання в коледжі ХЕПУ після 9 класів здійснюється протягом 4-х років до освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Це дає можливість випускникам коледжу за час навчання отримати не тільки атестат про повну загальну середню освіту, а й диплом молодшого спеціаліста за певним напрямом підготовки. Випускники, які мають атестат про повну загальну середню освіту, зараховуються до коледжу на другий курс і термін їх навчання становить три роки. Надалі випускники коледжу мають можливість продовжити навчання в університеті до освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, спеціаліста або магістра.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Харківського економіко-правового університету (ХЕПУ) в Харкові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Харків
  • Адреса: просп. Гагаріна, 187
  • Телефони: +38(057)720-19-20, +38(057)720-19-34, 713-69-10

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

15.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.