s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Университеты, Академии, Институты (справочник) Харківська область Харківський економіко-правовий університет у формі ТОВ

Харківський економіко-правовий університет у формі ТОВ

ХЕПУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III-IV

Ми запрошуємо вас прийти вчитися до нас, в Харківський економіко-правовий університет, який знаходиться в чудовому, красивому, облаштованому місті, що по праву вважається одним з кращих міст України. ХЕПУ має чудові умови для навчання, спортивних занять, проживання та відпочинку. Університет розташований в новій, сучасній, просторій та красивій будівлі, оснащеній за останнім словом техніки. В університеті працює кваліфікований науково-педагогічний персонал, що здійснює підготовку професіоналів високого класу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Харків
  • Адреса: просп. Гагаріна, 187
  • Телефони: +38(057)720-19-20, +38(057)720-19-34, 713-69-10

ОКР

бакалавр, спеціаліст, магістр

Оновлено:

07.11.16

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА
Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!
Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.