Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Інститут екранних мистецтв, ІНЕМ

ІНЕМ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 2004

Інформація про внз:

Інститут екранних мистецтв (ІНЕМ) понад 10 років готує професійні кадри для українських кіно, телебачення та сцени.
Творчі проекти наших студентів - це повний та короткий метр, театральні постановки, різноманітні мистецькі акції та виставки.
Прогресивна освітня програма допомагає студентам вже з самого початку навчання повністю інтегруватись у творчий процес.
"Інститут екранних мистецтв" створений 27 січня 2004 року, є приватним закладом вищої освіти.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

ІНЕМ - це один з провідних закладів освіти, який здійснює підготовку професійних кадрів на бакалаврських та магістерських програмах за спеціальностями "Сценічне мистецтво" та "Аудіовізуальне мистецтво та виробництво".

026 Сценічне мистецтво
Освітньо-професійна програма: акторське мистецтво та режисура драматичного театру (денна форма  навчання - 30 осіб; заочна форма навчання - 30 осіб).
Кваліфікація: актор театру та кіно, режисер драматичного театру.
Освітня програма "Сценічне мистецтво" передбачає здобуття освітніх ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра. Програмою передбачено спеціалізації за напрямками: актор театру, помічник та режисер театру, режисер театрально-видовищних форм мистецтва, асистент продюсера та продюсер мистецьких проектів, розробник сценарних пропозицій тощо.
Розроблена нами освітня програма захопить вас театром - одним з найдавніших видів мистецтва в історії людства, і не тільки. Випускники нашої освітньої програми "Сценічне мистецтво" стають справжніми представниками творчих професій  -  фахівцями з перевтілення та акторської гри, фахівцями зі створення та реалізації концепції мистецького дійства, стають тими, хто створює для пересічної людини Свято, відволікаючи її від рутини буденності та надаючи можливість пережити незабутні моменти.
Під час навчання студенти освітньої програми "Сценічне мистецтво" набувають наступних компетенцій:

 • здатність до осмислення сучасного мистецтва в сучасному та історичному контексті;
 • здатність демонструвати вмінні майстерно та артистично перевтілюватися в художній образ, створювати ідею образу, сценарій;
 • здатність сприймати естетичну основу мистецтва, створювати стратегію реалізації мистецьких проектів та перфомансів;
 • вміння орієнтуватися в фахових джерелах за профілем підготовки, налагоджувати комунікацію.

021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво
Освітньо-професійні програми:
Режисура кіно, операторська та сценарна майстерність (денна форма навчання - 60 осіб; заочна форма навчання - 60 осіб).
Кваліфікація: режисер кіно, оператор,  сценарист.
Організація кінотелевиробництва (денна форма навчання - 20 осіб; заочна форма навчання - 20 осіб).
Кваліфікація: продюсер кінотелевиробництва.
Освітня програма "Аудіовізуальне мистецтво та виробництво" передбачає здобуття освітніх ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра. Програмою передбачено спеціалізації за напрямками: актор кіно, помічник режисера та режисер кіно, оператор, художник та виконавець робіт зі спецеффектів, гример тощо.
Наша освітня програма дбайливо створена з думкою про тих, хто хоче професійно займатися "мистецтвом всіх мистецтв" - кіно, розкрити перед камерою свої здібності, отримати систематизовані знання про всі етапи кіновиробництва та створення телевізійного продукту, розуміння тонкощів організації кіновиробництва.
Під час навчання студенти освітньої програми "Аудіовізуальне мистецтво та виробництво" набувають наступних компетенцій:

 • практичні навички створення ролі в кіно, на телебаченні, в рекламі;
 • здатність до розвитку своє акторської та кіномайстерності;
 • здатність ефективно продумувати та реалізувати власні творчі та виробничі проекти в сфері кіно та телебачення;
 • організаційні та комунікаційні вміння, зокрема, впевненість в своїх силах, необхідні для реалізації власного творчого потенціалу.


Інформація для абітурієнта

Чому саме ІНЕМ?
1.    Сучасний Інститут, в якому навчається понад 100 студентів, тому натхнення, увага професійних майстрів дістається КОЖНОМУ!!!
2.    Поряд із Народними та Заслуженими артистами, професорами та доцентами кафедр працюють багато молодих, сучасних і вже відомих майстрів своєї справи!!!)
3.    Протягом навчання заняття та практика проходять на майданчиках та лабораторіях кіностудії Film.ua, що надає змогу відчути себе частиною процесу кіновиробництва, занурившись у світ кіно повністю. Студенти мають прекрасну нагоду користуватися технічними можливостями зйомок спец-ефектів та створення анімаційного кіно!
4.    Підписані договори про співробітництво з українсько-іспанською культурною діаспорою в Аліканте, досягнуто домовленостей для проходження практики кращими студентами на базі театру цієї діаспори.
5.    Підписаний договір з директором Департаменту міжнародного співробітництва та обміну Чонзіньскої муніципальної освітньої общини (Китай) про наміри щодо обміну студентів та викладачів.


Додаткова інформація:
Структурним підрозділом   ІНЕМ є коледж, який здійснює підготовку фахівців за освітньо- кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст". Випускники коледжу, які виявили знання, вміння та навички у процесі навчання, є достатньо здібними та вмотивованими для здобуття наступного освітнього рівня "бакалавр" можуть бути (за результатом вступних випробувань) зарахованими на третій курс ІНЕМ.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Інституту екранних мистецтв (ІНЕМ) у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Київ
 • Адреса: вул. Закревського, 22
 • Телефони: (044) 599-43-30, (093) 001-34-62

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

19.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.