Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, ДДУВС

ДДУВС, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1966

Інформація про внз:

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (ДДУВС) - провідний вищий навчальний заклад Придніпров'я, лідер з надання юридичної освіти. В університеті навчаються майбутні юристи, захисники правопорядку, юрисконсульти, нотаріуси, судді, адвокати та інші представники юридичних професій.
В університеті навчаються майбутні юристи, захисники правопорядку, юрисконсульти, нотаріуси, судді, адвокати та інші представники юридичних професій.
Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ ввійшов в десятку кращих фахових вищих навчальних закладів Всеукраїнського рейтингу Міністерства освіти і науки, а у 2016 році університету присвоєно звання "Кращий учбовий заклад в галузі права".
Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ здійснює підготовку фахівців за освітніми, освітньо-науковими рівнями бакалавр, магістр, доктор філософії, доктор наук для системи юстиції, судових, правоохоронних, правозахисних органів, а також юридичних служб, підприємств, установ, організацій. Понад 93% науково-педагогічних працівників мають наукові ступені та вчені звання.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

До складу університету входять:
(навчання за державним замовленням)

 • Навчально-науковий інститут права та інноваційної освіти;
 • Навчально-науковий інститут права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції;
 • Навчально-науковий інститут заочного навчання та підвищення кваліфікації;
 • Факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;
 • Факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;
 • Запорізький центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя).

 

Навчання за кошти фізичних або юридичних осіб
Підготовку фахівців за кошти фізичних або юридичних осіб за спеціальностями: 051 "Економіка" (спеціалізація "Соціальні та поведінкові науки"), 053 "Психологія" (спеціалізація "Соціальні та поведінкові науки"), 073 "Менеджмент" (спеціалізація "Фінансово-економічна безпека"), 081 "Право" (спеціалізація "Право"), 262 "Правоохоронна діяльність" (спеціалізація "Цивільна безпека"), 281 "Публічне управління та адміністрування" (спеціалізація "Публічне управління та адміністрування"), 291 "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" (спеціалізація "Міжнародні відносини") здійснює юридичний факультет на денній формі навчання.
Підготовку фахівців за кошти фізичних або юридичних осіб за спеціальностями: 081 "Право" (спеціалізація "Право"), 262 "Правоохоронна діяльність" (спеціалізація "Цивільна безпека") здійснює Навчально-науковий інститут заочного навчання та підвищення кваліфікації на заочній формі навчання.

 • Фахівець за спеціальністю "Право"
 • Фахівець за спеціальністю "Правоохоронна діяльність"
 • Фахівець за спеціальністю "Менеджмент"
 • Фахівець за спеціальністю "Психологія"
 • Фахівець за спеціальністю "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії"
 • Фахівець за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"
 • Фахівець за спеціальністю "Економіка"


Інформація для абітурієнта

Студенти університету можуть навчатися на військовій кафедрі та разом з дипломом про вищу освіту отримати звання "офіцер запасу".

Додаткова інформація:
Довузівська підготовка: організація і здійснення навчального процесу на підготовчих курсах здійснюється за єдиними базовими навчальними програмами та планами, які за змістом та структурою відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ здійснює підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції України на факультетах, а також у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти та заочного навчання. Окрім цього, на базі університету здійснюється підготовка працівників патрульної поліції України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (ДДУВС) в Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Дніпро (Дніпропетровськ)
 • Адреса: просп. Гагаріна, 26
 • Телефони: (056) 370-96-61, (0562) 36-08-00, (0562) 31-72-09

Додаткова інформація

 • Підготовчі курси: так
 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так
 • Військова кафедра: так
 • Гуртожиток: так
 • Аспірантура: так
 • Докторантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

10.11.21

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.