Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, КВНЗ

Тип ВНЗ: Училище, Рік заснування 1958

У 1958 році за урядовим наказом від 27 червня у Вінниці було відкрито музичне училище.
В 1968 році за досягнення в підготовці молодих спеціалістів та з нагоди 10-річчя Вінницькому музичному училищу присвоєно ім’я видатного українського композитора, який жив і працював на Вінниччині, Миколи Дмитровича Леонтовича.

В училищі працює більше 120 викладачів, майже 70 з них – колишні випускники. Серед викладацького складу 5 заслужених артисти України (Городинський С.С., Семко Р.І., Гусєва Г.М., Мамикіна Л.М., Кондюк Л.В.), 2 заслужений діячі мистецтв України (Пойменов Ф.І., Муращенко Г.Н.), 5 заслужених працівника культури України (Сергієнко О.П., Ярко Л.І., Мартинова Л.М., Медражевський А.Т., Куркова З.В.), 2 відмінника освіти України (Скрипник-Кагадій А.Д., Ярко Л.І.).
За роки існування училище підготувало більше 4,5 тисяч фахівців, які працюють в дитячих музичних школах, професійних творчих колективах, у хорі ім. Г.Верьовки, державній капелі бандуристів, державному симфонічному оркестрі, естрадно-симфонічному оркестрі Держтелерадіо, симфонічних оркестрах, в оперних театрах тощо. В усіх творчих колективах області та міста працюють випускники училища.

Більше 50 вихованців училища отримали високі звання і нагороди. Серед них:
Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка Наталія Половинка;
Народні артисти України: Анатолій Кочерга, Володимир Зарков, Анатолій Сафронов;
19 – заслужених артистів України
8 – заслужених артистів Росії
2 – заслужених діяча мистецтв України
4 – заслужених працівника культури України
3 – відмінника освіти України.

Докторами наук стали:
Юрій Афанасьєв, Борис Брилін, Дмитро Журавель; Кандидатами мистецтвознавства та педагогічних наук стали – 19 випускників училища.

35 з 52 музичних шкіл області очолюють випускники Вінницького училища ім. М.Д. Леонтовича
В училищі навчається більше 300 студентів, але жоден навчальний заклад області не може похвалитися такою кількістю лауреатів та дипломантів:
13 студентів стали лауреатами міжнародних конкурсів,
35 – лауреатами всеукраїнських та регіональних конкурсів.
Випускники працюють в оркестрах, театрах, навчальних закладах в різних країнах земної кулі, але де б вони не були, пам’ятають училище, його славні традиції, бережуть їх та розповсюджують. А складалися ці традиції віками, їх коріння слід шукати в об’єктивних закономірностях розвитку культури України та становленні музичної освіти.img_0673-1
Училище з 70-х років дружить із Келецьким воєводством у Польщі. Останнім часом завдяки державній підтримці зв’язки стали тіснішими. Учні школи ім. Любомира Ружицького побували у нас з концертом, а наші студенти і викладачі – в м. Кельце та м. Сандомирі.
Училище пишається перебудовами. Цього вимагає новий стиль сучасності та новий, нині діючий директор – нові запити, процес розширення, оновлення навчальної та зміцнення матеріальної бази. Відремонтовано за європейським стилем вестибуль, перший та другий поверхи з усіма кабінетами, мала зала, бібліотека, клас хореографії, кабінет української музики та фольклору, спортивна зала. В нову аудиторію перенесено методкабінет. Створено нове приміщення для музею училища. Відкрито відео-зал. Фонотека обладнана комп’ютерами, новими музичними центрами, дисками різних форматів, Інтернетом, класом самостійного індивідуального прослуховування музики тощо. Придбані костюми для хору, оркестру народних інструментів, хореографічного відділу, ансамблів. Знову після великої перерви всіх бажаючих годує студентська їдальня. У вестибулі працює телевізор із супутниковим телебаченням, налаштованим на сучасні канали культури.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: Вінниця
  • Адреса: вул. Чкалова, 40
  • Телефони: (043)235-70-02

ОКР

молодший спеціаліст

Оновлено:

15.08.17

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Подробно об училищах, техникумах и колледжах Украины

Справочник вузов I-II уровня аккредитации с ценами на обучение

В помощь абитуриенту - все статьи раздела