s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Профессионально-техническое образование Ми - кращі з найкращих!


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Ми - кращі з найкращих!

Журнал «Сучасна освіта» №7-8(70) 2010

Професійно-технічна освіта посідає сьогодні почесне місце в системі всієї  освіти України і має велику значимість. Сумніву не викликає її роль як головного “постачальника” висококваліфікованих кадрів для різних галузей народного господарства. Адже всім давно відомо, що саме робітничі руки створюють всі блага цивілізації. І велика справа, завдання кожного педагога та майстра виробничого навчання Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету - надати професійні знання кожному учню, прикласти всі сили для того, щоб завтра ці знання принесли користь державі.

Докорінні зміни відбуваються постійно в  організації навчального процесу, його якісного змісту так і у виховній роботі з учнями та матеріальній базі училища. Сьогодні ВКУ - потужній сучасний заклад освіти І рівня акредитації, що надає можливості отримати учням професії від найнижчого рівня кваліфікації робітника до молодшого спеціаліста, з подальшим навчанням у КНТЕУ за наскрізними програмами і здобуттям освіти на рівні бакалавра, спеціаліста, магістра.

З якими ж досягненнями у професійній освіті ми прийшли до святкування знаменних дат історичного розвитку нашого училища, адже 2009 рік - був ювілейним для Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету. Це - 5 років створенню ВКУ КНТЕУ (24.07.2004 р.) шляхом злиття двох потужних навчальних закладів Першого і Другого вищих професійних училищ КНТЕУ. Обидва училища мали свій багаторічний історичний шлях розвитку, про що ми вже писали. Тож лише пригадаємо ювілейні дати, так Перше вище професійне училище розпочало свою історію наприкінці 1929 року як школа фабрично-заводського учнівства (ФЗУ) кулінарного виробництва, тож в 2009 році колишнє кулінарне справляло б 80 річний ювілей. А Друге вище професійне училище є нащадком Першої в Російській імперії жіночої торговельної школи, яка була відкрита у 1899 році в місті Києві на пожертвування видатного мецената Миколи Артемовича Терещенка за ініціативою Товариства поширення комерційної освіти та Купецького товариства і їй виповнилось у 2009 році - 110 років.

Дійсно колективу Вищого комерційного училища КНТЕУ є чим пишатись і є що показати. Колектив ВКУ - це 185 досвідчених професіоналів, людей щиро закоханих у свою професію, у дітей, людей неспокійної вдачі, творчих, талановитих і красивих як зовні так і духовно. І ось цей колектив за останні п’ять років виховав, навчив і працевлаштував за отриманою професією 4900 випускників, з них 875 молодших спеціалістів. Практично 100 % випускників працевлаштовані за направленнями училища, з 850 випускників ІІІ ступеню навчання, молодших спеціалістів, 792 стали студентами заочної форми навчання університету.
Висококваліфікованим складом педагогічних працівників, в якому працює 38 відмінників освіти України,заслужених працівників освіти України, лише за останні 10 років написано 14 підручників, які видані  під грифом Міністерства освіти і науки України і за якими навчаються учні в училищах торговельно-кулінарного профілю по всій Україні. Розроблено Державні стандарти за професіями Кухар, Кондитер, Продавець продовольчих і непродовольчих товарів. Сьогодні ми працюємо над їх вдосконаленням і розробкою стандартів нового покоління орієнтованих на компетенції випускника, заснованих на модульному підході до навчання та європейських підходах підготовки кваліфікованих робітників. Педагогічний колектив знаходиться в постійному пошуку нових інноваційних технологій до навчання і виховання своїх учнів. Розроблено багато мультимедійних навчальних програм, відео супроводів уроків, методичних розробок і рекомендацій. Мабуть тому, ми перемагаємо у різноманітних конкурсах, виставках, ярмарках і отримуємо Дипломи, Почесні Грамоти і інші нагороди.

Вище комерційне училище КНТЕУ
протягом останніх трьох років щорічно визнається кращим закладом професійно-технічної освіти міста Києва і є лідером серед училищ торговельно-кулінарного профілю в Україні.

Проводиться  кропітка повсякденна виховна робота з учнями. Для учнів працюють 5 гуртків художньої самодіяльності і 6 спортивних секцій, маємо свій Театр малих форм. Спектаклі, присвячені останнім рокам життя Т.Г. Шевченка “Доля” Козарського, “Предвичірря” Анни Ахматової відзначені Дипломами лауреатів в оглядах-конкурсах.

Бібліотека училища налічує понад 50000 примірників, при ній відкрито Internet-залу, де учні із задоволенням працюють над рефератами, доповідями, проводять дослідження до пошукових робіт, тощо.
В училищі працює учнівське самоврядування і не просто на папері або для звіту. Наші учні беруть активну участь у житті рідного навчального закладу, це і “День здоров’я” з виходом до лісу, “День училища”, “Дебют першокурсника”, “Свято посвячення у професію”, брейн-ринги, конкурси КВК, міс “Господарочка”, спартакіади і багато іншого. Учні мають свою газету, яку розміщують на сайті училища, на своїй окремій сторінці. Ви можете завжди отримати будь-яку інформацію про училище, новини в училищі на нашому сайті за адресою: www.vku.com.ua.

В училищі відбуваються майже щотижня свята, конкурси, концерти самодіяльності, спортивні змагання, тощо. Вирує студентське і учнівське життя, адже училище проводить триступеневу освіту молоді, яка закінчила школу і після отримання робітничої кваліфікації на ІІІ ступені учні стають студентами і опановують програми підготовки молодшого спеціаліста на рівні ВНЗ, а після закінчення повного курсу можуть  продовжити навчання за скороченими термінами в Київському національному торговельно-економічному університеті.
Наші учні є постійними учасниками і переможцями Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів фахової майстерності, про що ми вже писали.

Ми ретельно вивчаємо вимоги сьогоднішніх роботодавців і якомога швидше наближаємо навчальний процес до умов цих підприємств.
Навчальний процес побудовано так, що через кожні два тижні теоретичного навчання починаючи з жовтня місяця на І курсі і протягом навчального року на інших курсах, учні проходять виробниче навчання на базах практики, кращих підприємствах торгівлі і ресторанного господарства міста Києва.
Щорічно Вище комерційне училище КНТЕУ випускає до 1000 фахівців, високий професіоналізм яких є головним чинником подальшого працевлаштування та ефективної трудової діяльності.
Всі досягнення учнів і випускників училища свідчать про те, що педагогічний колектив дійсно спроможний надати сучасну і якісну освіту, тому не дарма ВКУ КНТЕУ визнане одним з кращих в Україні у Всеукраїнській громадській акції “Флагмани освіти і науки України” і нагороджено Дипломом за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України та пам’ятним знаком “Кришталевою совою”. 

Ви бажаєте отримати популярну професію, гарантовану роботу та вищу освіту? Вам допоможе Вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету.
Чекаємо Вас за адресою:
м. Київ, вул. Кіото,
23 (ст. метро Лісова),
тел. 513-35-45.

(Ліцензії: серія АВ № 482839 від 30.09.2009 р.; серія АВ № 443637 від 08.05.2009 р.; серія АА № 868050 від 25.11.2004 р.; серія АВ № 363074 від 10.09.2007 р.)

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.