s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Новости образования КПІ ім. Ігоря Сікорського - перший за популярністю в Інтернет серед українських вишів

КПІ ім. Ігоря Сікорського - перший за популярністю в Інтернет серед українських вишів

Новий рейтинг університетів світу uniRank University Ranking (раніше - 4ICU), що укладається австралійською компанією, визначив Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" на першій позиції серед українських ВНЗ за популярністю в мережі Інтернет.

Автори Інтернет-рейтингу наголошують, що його результати покликані допомагати студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний ВНЗ є популярним в тій чи іншій країні. Для цього використовуються незалежні вебометричні показники, що характеризують відвідуваність сайтів вишу та його згадуваність в Інтернеті.

Австралійська компанія uniRank, яка до 2017 року працювали під брендом 4ICU, вже 12 років оцінює близько 12 500 ВНЗ світу, з яких майже 150 - з України.

Джерело: http://www.4icu.org

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА
Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.