s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Новости образования Два українські вузи потрапили до світового предметного рейтингу

Два українські вузи потрапили до світового предметного рейтингу

КНУ імені Тараса Шевченка і Національна музична академія України імені П. І. Чайковського потрапили в найбільший світовий предметний рейтинг.

Шостий випуск предметного рейтингу QS World University Rankings by Subject, охоплює рекордні 42 дисципліни, що робить його найбільшим в своєму роді предметним рейтингом. Українські університети згадані в таблиці рейтингу двічі, і це перший раз за історію існування рейтингу.

Серед загального успіху українських університетів, представлених в рейтингу, особливо заслуговує на увагу Національна музична академія України імені П. І. Чайковського (Київська консерваторія), яка розмістилася в діапазоні 51-100 в новій дисципліні рейтингу «Виконавські види мистецтва». Займаючи таку високу позицію в рейтингу, Київська консерваторія стоїть в одному ряду з Угорською музичною академією Ференца Ліста і Московською державною консерваторією імені П. І. Чайковського, і є одним із топ-100 кращих місць в світі для вивчення «виконавських видів мистецтва».

Інший український вуз – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, показав результат в дисципліні «математика», зайнявши позицію в діапазоні 301-400.

Приєднавшись до рейтингу цього року, Україна стає однією з 60 країн світу, що визнається QS, які надають освіту світового рівня по одному або кількох предметах.

Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут (MIT) продовжують лідирувати в рейтингу, розділяючи першість по 24 предмети – кожен з них займає по 12 позицій.

Результати рейтингу були отримані на основі експертної думки 76,798 представників академічної спільноти та 44,426 роботодавців, а також аналізу 28,5 мільйона дослідних робіт і більш 113 мільйонів витягів, отриманих з бібліографічною базою даних Scopus/Elsevier.

Щорічний рейтинг з предметів QS World University Rankings by Subject дає можливість роботодавцям, студентам, батькам і викладачам отримати найповнішу й актуальну інформацію про те, які університети є кращими з кожного предмета. Повний їх список можна подивитися http://www.topuniversities.com

Джерело: http://qha.com.ua

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА
Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.