s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ В УКРАИНЕ Новости образования У Києві відкрився студентський Інтертеймент-Клуб

У Києві відкрився студентський Інтертеймент-Клуб

12 травня в Університеті "Україна" м.Київ, відкрився студентський Інтертеймент-Клуб #UCLUB.

Студентським активом за короткий термін був запущений унікальний проект, який не має аналогів в Україні. Клуб, в якому студенти розважаються, їдять, займаються спортом, слухають музику, проявляють свою різноманітну творчість. А студенти з обмеженими можливостями нарівні з іншими можуть виражати себе.

Це дійство зацікавило національні та міжнародні бренди, які,у якості підтримки, подарували студентам безліч подарунків і надали значущі призи для конкурсів у клубі.

Партнерами клубу виступили:

- Domino`sPizza– світовий бренд і компанія №1 у всьому світі з доставки піци, з більш ніж 12 000 піцерій в 85 країнах світу;

- McFoxy– український бренд ресторанів швидкого харчування;

- Магазини Фора (від лідера українського ринку рітейлу– FOZZY GROUP, власника торгових мереж LeSilpo, Сільпо і гіпермаркетівFozzyCash&Carry);

- ТМ КОСМО– національна мережа магазинів краси та здоров'я;

- ТМ "Миргородська" (IDS BorjomiUkraine); Миргородський завод мінеральних вод входить в десятку кращих роботодавців в щорічному Рейтингу Центральної та Східної Європи в категорії "Великі компанії" (WallStreetJournal);

- Розважальний Центр Блокбастер, з кращими брендами в сфері розваг: 3D кінотеатр IMAX, найбільший кінотеатр МЕГАПЛЕКС, найбільший роллердромом, арена лазерних боїв, картинг-центр, боулінг-клуб і ряд концептуальних ресторанів.

На відкритті UCLUB пройшов майстер-клас з карвінгу– художнього різання по овочах і фруктах від AcademyCarvingUkraine.

Студенти взяли участь у яскравому спортивному силовому шоу від ALPHA FORCE UKRAINE, зі згинанням металу, перетягуванням на силу чоловічих команд і вогненним розбиванням каменів на частини.

Сотні студентів були приємно здивовані свіжістю розваг, а самі організатори, студентський актив, раді тому, що все вийшло так злагоджено і цікаво.

Відео заходу:https://www.youtube.com/watch?v=g6hnxsf6MvA

Фото заходу: https://vk.com/album-119581153_232493884

Сторінка заходу ВКонтакті: https://vk.com/powerfulfamily

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА
Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Представляем вашему вниманию s-osvita.com.ua и Журнал «Сучасна освiта» - помощники в выборе учебного заведения.
   Университеты, академии и институты, техникумы, колледжи и училища , тренинги и семинары , курсы , обучение за рубежом , повышение квалификации или второе высшее образование, аспирантура и магистратура, докторантура, МВА - наблюдайте за рынком образовательных услуг, делайте выводы и стройте планы.
   Поступите в Вуз Киева или Украины. Лучшие институты, университеты и академии Киева и Украины ждут вас. Получите высшее или второе высшее образование в одном из негосударственных или государственных вузов Киева, Украины. Медицинские академии, педагогические университеты, юридические институты, экономические институты, финансовые академии, технические вузы, гуманитарные вузы, социальные вузы приглашают тебя на дни открытых дверей . Найдите свой вуз на s-osvita.com.ua
    Читайте наш всеукраинский рекламно-информационный журнал «Сучасна освiта», который издается с 1997 года. В статьях журнала найдете об образовании почти все: от комментариев к законам и перспективных планах правительства страны - до разбора ситуаций на экзаменах и практических советов преподавателей.