Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Пловдівський університет "Паїсій Хілендарський"

Plovdiv university "Paisii Hilendarski"

5.0/5 rating (1 votes)

Пловдівський університет "Паїсій Хілендарський" є провідним культурним, освітнім та науковим закладом у Республіці Болгарія. Це найбільший університет Південної Болгарії та другий за величиною в країні після Софійського університету "Св. Климент Охридський". Він був заснований у 1961 році в місті Пловдив як Вищий педагогічний інститут природничо-математичних наук. Він був оголошений університетом у 1972 році. Сьогодні в ньому навчається 13000 студентів денної форми навчання та близько 5000 студентів заочної форми навчання на 90 бакалаврських та понад 100 магістерських програмах з природничих, гуманітарних, соціальних та економічних наук, інформаційних та комунікаційних технологій. Університет має філіали в містах Смолян та Карджалі. Пловдівський університет "Паісій Гілендарський" має офіційну акредитацію, що дозволяє йому здійснювати навчання за всіма освітніми ступенями - "Спеціаліст", "Бакалавр", "Магістр" та "Доктор".

Поєднання класичної вищої освіти із сучасними інноваційними освітніми технологіями робить Пловдивський університет одним із найбільш бажаних університетів Болгарії. В університеті є бібліотека, університетське видавництво, університетський інформаційний центр, спеціалізовані лабораторії, мовні кабінети, мультимедіа та комп'ютерні кімнати, центр дистанційного навчання, центр розвитку кар'єри, науково-дослідний підрозділ, спортивний центр, університетський театр, технічні центри. Студенти використовують новозбудовані гуртожитки з двома ліжками та окремою ванною кімнатою.

У Пловдівському університеті імені Паїсія Хілендарського підтримуються активні міжнародні контакти майже з усіма європейськими країнами, США та країнами Азії і Африки. Університет бере участь окремо або спільно з іншими європейськими університетами у програмах Європейського Союзу, у науково-дослідних фондах США та Швейцарії. Академічна спільнота розвиває стосунки з вищими навчальними закладами Європи, Росії та Близького Сходу. Відбувається плідний обмін за програмою Erasmus +.

ФАКУЛЬТЕТИ

ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
ФАКУЛЬТЕТ ФІЛОЛОГІЇ
ФІЛОСОФСЬКО-ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІЧНИЙ І СОЦІАЛЬНИХ НАУК
ФАКУЛЬТЕТ МАТЕМАТИКИ І ІНФОРМАТИКИ
ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
ФАКУЛЬТЕТ БІОЛОГІЇ
ФАКУЛЬТЕТ ХІМІЇ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Спеціальності на всіх факультетах ви зможете знайти на веб-сайті університету

УМОВИ ДЛЯ КАНДИДАТІВ В СТУДЕНТИ,
ОТРИМАВШИХ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ ЗА КОРДОНОМ

  • - закінчену середню освіту, яка дає право на подальшу освіту у вищих навчальних закладах країни, яка видала диплом.
  • - середній бал атестату про середню освіту кандидата повинен становити не менш, ніж 62% максимальної оцінки в системі оцінювання в країні, де здобуто середню освіту, тобто оцінка "добре".
  • - не мають протипоказань до навчання та заняття професією, на яку подавали заявку.

Іноземці-кандидати в студенти подають документи поштою або особисто. Прийняті студенти проходять однорічний підготовчий курс з болгарської мови на кафедрі лінгвістичної та спеціалізованої підготовки іноземних студентів. Після успішного закінчення курсу вони продовжують навчання за обраною спеціальністю.

ТЕРМІНИ ДЛЯ КАНДИДАТІВ

Подання документів та запис іноземних громадян на програми бакалаврату та магістратури:

- 10 травня - 20 вересня для громадян країн, які не є членами ЄС,

- 10 травня - 30 вересня для громадян Європейського Союзу

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

  • 1500 євро на рік (750 євро на семестр) для кандидатів з подвійним громадянством, одне з яких є болгарське
  • 3000 євро на рік (1500 євро на семестр) для іноземних студентів

КОНТАКТИ

Грозданка Генова - Певичарова, завідувач академічного відділу
danny@uni-plovdiv.bg, тел.+359 32 261 311, www.uni-plovdiv.bg

СУБСИДІЇ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, ДОКТОРАНТІВ І СПЕЦІАЛІСТІВ БОЛГАРСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОСТІ ВІД МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ РЕСПУБЛІКИ БОЛГАРІЇ

Для отримання додаткової інформації: www.mon.bg

Address

  • Страна: Bulgaria
  • Город: Пловдів
  • Адрес: ул. "Цар Асен" 24

Contact

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.