s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Рівненська область Рівненський інститут ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Рівненський інститут ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

РІВНЗ, Тип ВНЗ: Інститут, Рік заснування 1999

Інформація про внз:

17 травня 1999 року в м. Рівне створено Західне представництво як структурний підрозділ Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", який очолює відомий учений, професор, академік, доктор технічних наук Таланчук П.М. 23 грудня 2002 року представництво реорганізоване у Рівненську філію, а 17 грудня 2004 року філія реорганізована у Рівненський інститут вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна".

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Підготовка проводиться з 6 спеціальностей:

  • Психологія
  • Облік і оподаткування
  • Соціальна робота
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Економіка
  • Правознавство


 Інформація для абітурієнта

Рівненський інститут Університету "Україна" - це єдиний ВНЗ у регіоні, який здійснює навчання обдарованої молоді з особливими потребами, а також молоді з числа малозахищених категорій населення, оплата вартості навчання - найдешевша в області, що дає можливість зазначеній категорії отримати освіту за доступними цінами. Положенням про надання пільг окремим категоріям студентів університету щодо часткового відшкодування витрат на навчання надаються пільги: студенти-інваліди І- ІІІ груп звільняються від сплати до 100% вартості за навчання, також пільги надаються студентам-сиротам, особам, які залишились без батьківського піклування, та студентам із малозабезпечених і багатодітних сімей.

Додаткова інформація:

Підготовку здобувачів вищої освіти здійснюють у власному та частині орендованого приміщенні, яке розташоване за адресою: м. Рівне, вул. Котляревського, 1. Інститут має відповідні документи оренди приміщень, загальною площею 7413,1 м2, з них 1012,8 м2 є власною.

Для забезпечення навчально-виховного процесу в Інституті функціонують лабораторії (мультимедійна лінгафонна; інформаційних технологій) та спеціалізовані кабінети (соціально-гуманітарних, економічних та психологічних дисциплін). Сучасна техніка, якою користуються студенти, сконцентрована у спеціалізованих комп'ютерних кабінетах Інституту, об'єднаних локальною мережею з виходом в інтернет, що дає студентам змогу доступу до літературних джерел, мобільного спілкування та професійного зростання при підготовці до семінарів, практичних, дипломних робіт, під час пошуку наукових контактів та для підготовки до участі у конференціях різних рівнів. Наявність модемів та додаткового периферійного обладнання (сканерів, принтерів, ксероксів тощо) дозволяє забезпечити навчання студентів у необхідному обсязі. Студенти мають можливість працювати у комп'ютерних класах на заняттях (за розкладом занять) та самостійно поза розкладом навчальних занять. Навчальні кабінети та лабораторії оснащені необхідним навчальним, науково-методичним, дидактичним матеріалом. Систематично здійснюється поповнення програмного та відео-забезпечення.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Рівненський інститут Університету "Україна"  в Рівному, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

 

Address

  • Місто: м. Рівне
  • Адреса: вул. Котляревського, 1
  • Телефони: (0362) 22 13 05

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

24.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.