s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Хмельницька область Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького

НАДПС, Тип ВНЗ: Академія, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1992

Інформація про внз:

Свій життєпис Національна академія державної прикордонної служби України розпочинає з 14 грудня 1992 року, коли відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  № 700 було створено Інститут Прикордонних військ України.  

У 1995 році на базі Інституту Прикордонних військ України створено Академію Прикордонних військ України  та розпочинається підготовка офіцерів керівного складу.

Не зважаючи на невеликий в історичному вимірі термін існування, академією підготовлено та направлено в органи охорони державного кордону більше 10 тисяч висококваліфікованих офіцерів-прикордонників.

Сьогодні Національна академія Державної прикордонної служби України - багатопрофільний навчальний заклад,  що здійснює підготовку бакалаврів і магістрів для Держприкордонслужби.

Форми навчання:
- денна;

Перелік факультетів і спеціальностей:

Академія має у своїй структурі 5 факультетів, центр підвищення кваліфікації персоналу, ад'юнктуру, докторантуру, а також підрозділи управління і забезпечення навчального процесу.
Відповідно до отриманих ліцензій академія проводить підготовку офіцерських кадрів для органів охорони державного кордону і цивільних фахівців з вищою освітою за спеціальностями:

 • -"Охорона та захист державного кордону";
 • -"Оперативно-службова діяльність та управління діями прикордонних підрозділів (частин, з'єднань)";
 • -"Правознавство";
 • -"Правоохоронна діяльність";
 • -"Переклад";
 • -"Філологія";
 • -"Психологія";
 • -"Автомобілі та автомобільне господарство";
 • -"Автомобільний транспорт";
 • -"Телекомунікації".

Факультети сформовані відповідно до спеціальностей, а саме: Підготовки керівних кадрів, Охорони та захисту державного кордону, Правоохоронної діяльності, Іноземних мов та гуманітарних дисциплін та Інженерно-технічний.

Інформація для абітурієнта

Якісне проведення занять з курсантами і слухачами забезпечує сучасна навчально-матеріальна база. Академія розміщується в шести навчальних корпусах та має Центр забезпечення навчального процесу. Загальна площа навчальних приміщень складає 9000 кв.м.

Для якісного проведення занять аудиторії обладнані необхідним навчально-матеріальним майном, телевізійною, аудіо-відеотехнікою, зразками озброєння та спеціальної техніки, агрегатами автомобільної та спеціальної техніки, засобами зв'язку та автоматизованими системами управління, засобами автоматизованого контролю, обчислювальною технікою. В навчальному процесі використовується біля1000 комп'ютерів, об'єднаних в локальну мережу з виходом в INTERNET.

На факультетах та кафедрах обладнано автоматизовані інформаційно-довідкові комплекси.
В академії працюють навчальна та художня бібліотеки з читальним та комп'ютерним залами на 150 місць, з загальним обсягом навчальної та художньої літератури більш 126 тис. примірників, а також бібліотечний інформаційний комплекс, який має сучасне програмне забезпечення, інформаційну базу даних, яка постійно оновлюється та має вихід до єдиної локальної мережі академії та інформаційної мережі Інтернет.

Для підвищення польової виучки майбутніх офіцерів-прикордонників в академії діє Центр забезпечення навчального процесу, до складу якого входять навчальний пункт пропуску, навчальний відділ прикордонної служби, автодром, стрільбище та стрілецький тир, розплідник службових собак та інші об'єкти.

Спортивна база включає два спортивних корпуса (гімнастичний зал, два ігрових зали, зал боротьби, зал важкої атлетики), 2 гімнастичних містечка, спеціальну смугу перешкод, літню водну станцію, стрілецький тир, площадку для проведення занять з рукопашного бою, ігрову площадку.

Щороку, починаючи з 2008, курсанти академії проходять мовне стажування у відділах Прикордонної варти Республіки Польща "Хребетне" та "Медика". З 2013 року запроваджене стажування для курсантів, які вивчають словацьку мову, з 2015 року - для курсантів, які вивчають угорську мову. Також з цього року відновлено стажування в Німеччині.

Додаткова інформація:

Переваги, які мають курсанти під час навчання та військовослужбовці Державної прикордонної служби після закінчення академії:
1.    Безкоштовне навчання, повне державне забезпечення;
2.    Безкоштовне проживання в гуртожитках;
3.    Кваліфіковане медичне обслуговування;
4.    Повноцінне триразове харчування;
5.    Можливість отримання під час навчання посвідчення водія;
6.    Гарантоване призначення на офіцерські посади;
7.    Гарантіястабільного грошового забезпечення(щомісячне грошове утримання, щорічна одноразова матеріальна допомога, щорічна грошова допомога у разі вибуття у чергову відпустку, щорічна грошова винагорода за зразкове виконання службових обов'язків)
8.    Пільгове обчислення загального стажу служби (1:1,5) під час проходження служби в органах охорони державного кордону;
9.    Можливість служби за кордоном в посольських та консульських установах України;
10.    Якісне безкоштовне медичне обслуговування;
11.    Пільговий відпочинок у відомчих санаторно-оздоровчих закладах;
12.    Право на безкоштовне отримання житла;
13.    Грошова компенсація за наймане житло;
14.    Можливість подальшого навчання в академії для забезпечення кар'єрного зростання.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького в Хмельницьку, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Хмельницький
 • Адреса: вул. Шевченка, 46
 • Телефони: +38(038)279-59-11,0382-763061,0382-792728

Contact

 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так
 • Військова кафедра: так
 • Гуртожиток: так
 • Аспірантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

17.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.