s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Запорізька область Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

 

kpi logo

 

 

ОРEN DAY ТЕФ 18.06.22 

Навчально-науковий інститут

атомної та теплової енергетики

(ТЕФ)

КПІ ім. Ігоря Сікорського

запрошує абітурієнтів та всіх бажаючих

на онлайн-зустріч 18.06.22 об 11:00.


Підключайтесь та дізнавайтесь:

  • Роботодавці та студенти  про спеціальності: 121,122,142,143, 144, 151 - актуальність, стабільність, майбутнє.
  • Особливості вступу 2022. 
  • Неформально про навчання.

 

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ЗУСТРІЧІ:

https://meet.google.com/scs-cieq-oqa


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ: HTTPS://TEF.KPI.UA/ 

kpi tef logo1 


 

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

МІЕТСТ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації II-IV, Рік заснування 2000

Інформація про внз:

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (МІЕСТ) - приватний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації.

Історія Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій бере початок з часів заснування у 1999 році Мелітопольського територіального представництва Університету "Україна". У 2002 році Мелітопольське територіальне представництво університету "Україна" було реорганізовано у філію наказом президента Університету "Україна" №218 від 26 грудня 2002 р.

У 2005 році Мелітопольську філію університету "Україна" було реорганізовано в інститут екології та соціальних технологій наказом президента Університету "Україна" № 182 від 09.11.2005 р.

На сьогодні у навчальному процесі інституту, який здійснюють висококваліфіковані викладачі, використовуються новітні технології інтенсивного навчання, особистісно-орієнтовані педагогічні технології, комп'ютерні програми, побудовані за принципом розвиваючого навчання, креативністю, орієнтації на творчі здібності студента, дослідницькі технології.

Відповідно до вимог регіональних умов, в навчальні плани підготовки фахівця введені дисципліни: "Біологія мисливських тварин"; "Організація мисливського господарства"; "Трофейна справа" (спеціальність "Екологія і охорона навколишнього середовища"); "Превентивна педагогіка"; "Девіантна педагогіка"; "Телефонне консультування" (спеціальність "Соціальна робота") та ін.

Для активізації використання прикладних комп'ютерних програм з метою якісного забезпечення технічного супроводу студентів із особливими потребами виконується перспективний план придбання комп'ютерної техніки.

Підготовка фахівців у інституті проводиться у відповідності з існуючими освітніми стандартами. Навчальні і робочі навчальні програми, розроблені професорсько-викладацьким складом, створені ними навчально-методичні комплекси, видані навчально-методичні посібники, рекомендації для самостійного вивчення навчального матеріалу, виконання контрольних, курсових робіт, спрямоване на підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.

Студентам призивного віку Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна" серед небагатьох вищих навчальних закладів, згідно постанови Кабінету Міністрів України № 866 від 1.07.02, наказу Міністра освіти і науки України і Міністра оборони України № 221 від 12.07.02, дозволено проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу. Таке навчання організоване на базі військової кафедри Запорізького національного технічного університету.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет інженерних та соціальних технологій
Перелік напрямів підготовки (спеціальностей), за якими оголошується прийом на навчання:

231 - Соціальна робота (бакалавр, магістр)
101 - Екологія (бакалавр, магістр)
122 - Комп'ютерні науки (бакалавр)
227 - Фізична терапія, ерготерапія (бакалавр, магістр)

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
МІЕСТ має прекрасно оснащені навчальні аудиторії, лабораторії і профільні кабінети. Інститут має 46 аудиторій, 11 лабораторій, 7 спеціалізованих кабінетів, три комп'ютерних класи, де встановлено 65 одиниць сучасної комп'ютерної техніки. У двох залах фітнес-центру інституту встановлено 25 одиниць різних тренажерів, 18 одиниць імпортного реабілітаційного устаткування, призначеного для відновлення опорно-рухового апарату.
В інституті є дві читальні зали. Співвідношення посадкових місць у читальних залах до загального контингенту студентів складає 5,5%, що є достатнім для нормальної роботи з літературою. Крім власної бази, для розвитку спорту орендується стадіон, критий спортивний зал та басейн.

В бібліотеці інституту є монографії, аналітична література, підручники та посібники останніх років видання, ілюстрована література, збірники законів України, кодекси України, бібліотека офіційних видань тощо.

Студенти Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій проходять практику у національних заповідниках, мисливських угіддях, соціальних службах, благодійних та волонтерських організаціях, санаторіях Приазов'я, реабілітаційних центрах. Студенти також мають можливість постійно підвищувати свій освітній рівень. Після закінчення бакалавріату випускники можуть продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" і "магістр". Випускники магістратури, які досягли високого рівня підготовки, отримують рекомендації для продовження навчання в аспірантурі базового ВНЗ та інших навчальних закладів.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" в Мелітополі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

  • Місто: м. Мелітополь
  • Адреса: вул. Інтеркультурна (Дзержинського), 380
  • Телефони: 0619-44-44-27

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

10.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.