s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Кіровоградська область Кропивницький інститут державного та муніципального управління

Кропивницький інститут державного та муніципального управління

КІДМУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації ІІІ, Рік заснування 2013

Інформація про внз:

Кропивницький інститут державного та муніципального управління (до 20 березня 2017 року - Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету) - вищий приватний навчальний заклад IV рівня акредитації, який було засновано у 2013 році.

Навчальний процес в інституті забезпечують п`ять кафедр, на яких працюють висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти, 96% з яких мають наукові ступені кандидата та доктора наук, а також фахівці-практики. У викладанні дисциплін застосовуються інноваційні методи й технології, що відповідають сучасним державним стандартам.

Студенти Кропивницького інституту державного та муніципального управління беруть активну участь у конференціях та семінарах, які проводять провідні ВНЗ України, зокрема Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний університет "Одеська юридична академія", Класичний приватний університет та інші.

В інституті створено умови для всіх охочих проходити військове навчання за програмою підготовки офіцерів запасу (військова кафедра).

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

 • Кафедра філософських та гуманітарних дисциплін
 • Кафедра адміністративного, кримінального права та процесу
 • Кафедра фундаментальних та приватноправових дисциплін
 • Кафедра соціальної роботи
 • Кафедра обліку і оподаткування
 • Військова кафедра

Інститут здійснює підготовку бакалаврів за такими спеціальностями:

 • 081    Право
 • 071    Облік і оподаткування
 • 231    Соціальна робота


Інформація для абітурієнта

На базі інституту працює Коледж ПВНЗ "Кропивницький інститут державного та муніципального управління", у якому можна здобути престижні професії за спеціальностями: "Право", "Соціальна робота", "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування".

Додаткова інформація:
Чільне місце в роботі навчального закладу посідає виховна, культурно-масова робота. Студенти інституту мають можливість реалізувати свої творчі здібності й таланти під час щорічного святкування визначних подій та професійних свят, у конкурсах краси, спортивних змаганнях. Активно розвивається студентське самоврядування.

Кропивницький інститут державного та муніципального управління є єдиним на території Кіровоградщини навчальним закладом, який має власний храм, освячений Владикою Кіровоградським та Новомиргородським Іоасафом на честь рівноапостольних Кирила та Мефодія - покровителів студентів та викладачів.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Кропивницького інституту державного та муніципального управління в Кропивницькому (Кіровограді), термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Кропивницький (м. Кіровоград)
 • Адреса: вул. Колгоспна, 73
 • Телефони: 0522349901, 0522274640

Contact

 • Військова кафедра: так

ОКР

бакалавр

Оновлено:

25.05.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.