s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Чернігівська область Академія державної пенітенціарної служби

Київський інститут банківської справи, КІБС

КІБС, Тип ВНЗ: Інститут, Рік заснування 1997

Інформація про внз:

Київський інститут банківської справи (КІБС) розпочав свою історію у 1997 році. Понад 20 років тому Промінвестбанк України, за ініціативою Голови Правління банку, Героя України, професора Матвієнко Володимира Павловича, започаткував перший навчальний заклад України по підготовці спеціалістів банківської сфери. Основною метою створення інституту на початку активної розбудови банківської системи України, було задоволення швидко зростаючих потреб однієї з найпотужніших в Україні банківської установи Промінвестбанку, філіальна мережа якої в той час складала понад 140 відділень, у якісних, висококласних фінансистах та економістах, спроможних примножити здобуті банком успіхи.   За замовленнями філій, що направляли до Києва на навчання свою талановиту молодь, інститут протягом 4-х років готував та виховував гідну зміну, формував кадровий резерв спеціалістів, які після отримання дипломів були готові приступити до роботи.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

В Київському інституті банківської справи на спеціальності 071 "Фінанси, банківська справа та страхування" здійснюється фундаментальна підготовка кваліфікованих фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", "магістр" для економічної, організаційно-управлінської, аналітичної діяльності в організаціях банківської/ фінансової сфери та підприємствах різних форм власності.

В Київському інституті банківської справи на спеціальності 072 "Облік і оподаткування" здійснюється підготовка кваліфікованих фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр", "магістр".
Вибравши цю спеціальність, ви отримаєте фундаментальну теоретичну підготовку в галузі бухгалтерського обліку, економічного і фінансового аналізу, внутрішнього і зовнішнього аудиту, фінансових відносин та кредиту, економіки підприємства і фінансового менеджменту, а також серйозну теоретичну і практичну підготовку з інформатики та ряду дисциплін спеціалізації.

Навчальний процес на спеціальності забезпечують 4 кафедри:

  • Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту;
  • Кафедра фінансів і банківської справи;
  • Кафедра фундаментальних наук;
  • Кафедра загальноосвітніх наук


Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Київського інституту банківської справи (КІБС) в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Ризька, 12
  • Телефони: (044)453-86-20, (067)506-94-22

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

22.08.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.