s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Хмельницька область Хмельницький економічний університет, ПВНЗ

Хмельницький економічний університет, ПВНЗ

ХЕУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III, Рік заснування 1992

Інформація про внз:

ПВНЗ "Хмельницький економічний університет" створено на базі Хмельницького приватного інституту бізнесу (ХПІБ), який засновано 21 травня 1992 року.

18 червня 2004 р. Хмельницький інститут бізнесу перейменовано в Приватний вищий навчальний заклад "Хмельницький економічний університет", у структурі якого виокремлено три факультети.

Університет готує фахівців за напрямом 0501 "Економіка і підприємництво" за спеціальностями: "Облік і аудит", за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" та "Спеціаліст"; "Фінанси" за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр", "Спеціаліст" та "Магістр"; "Економіка підприємства" за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр", "Спеціаліст" та "Магістр"; "Маркетинг" за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр"; за напрямом 0502 "Менеджмент" за спеціальністю "Менеджмент організацій" за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" (ліцензія серії АВ №328160).

Форми навчання:
- денна;
- заочна.


Перелік факультетів і спеціальностей:

Спеціальності:
Денне та заочне відділення
на базі 11 класів (Бакалаврат):

 • "Облік і оподаткування"
 • "Туризм"
 • "Фінанси, банківська справа та страхування"
 • "Підприємництво, торгівля та біржова дяльність"


Магістратура:

 • "Облік і оподаткування"
 • "Фінанси, банківська справа та страхування"
 • "Підприємництво, торгівля та біржова дяльність"    

До коледжу (молодший спеціаліст)
на базі 9 класів:

 • "Облік і оподаткування"
 • "Туризм"
 • "Фінанси, банківська справа та страхування"
 • "Підприємництво, торгівля та біржова дяльність"
 • "Маркетинг"


Інформація для абітурієнта


Додаткова інформація:

В університеті працює Центр довузівської підготовки, який відповідно до ліцензії серії АБ № 298009 проводить підготовку до вступу у вищий навчальний заклад.
Викладання навчальних дисциплін довузівської підготовки забезпечується якісним кадровим складом з великим досвідом педагогічної роботи. Це досвідчений професорсько-викладацький штат провідних кафедр університету, таких як кафедри гуманітарної підготовки, вищої математики, іноземних мов, викладачів структурного підрозділу Університету - фінансово-економічного коледжу та досвідчених викладачів шкіл.

Слухачі курсів забезпечуються необхідними навчально-методичними матеріалами, що максимально враховують вимоги навчального процесу в університеті. Їх основу складають бібліотечні фонди університету та електронні носії інформації.

З 2001 року, окрім м.Хмельницького, підготовчі курси працюють ще й у 8-ми районах нашої області, а саме у Волочиську, Полонному, Новій Ушиці, Летичеві, Деражні, Старокостянтинові, Теофіполі та Шепетівці.

Підготовчі курси проходять у вихідні дні протягом 6 місяців. Для тих випускників, які не мають змоги відвідувати курси стаціонарно, чи то в Хмельницькому, чи то по районах, при Центрі довузівської підготовки працюють заочні підготовчі курси.

Контактні телефони: 67-09-51, 66-47-87.
Моб.: 050-376-12-87; 068-932-26-06; 097-251-89-59; 093-649-75-15
Керівник: Гарник Інна Миколаївна

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Хмельницького економічного університету в Хмельницьку, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Хмельницький
 • Адреса: вул. Кам’янецька, 159/2
 • Телефони: (0382) 72-89-25, (0382) 67-01-43

ОКР

молодший спеціаліст, бакалавр, магістр

Оновлено:

17.03.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.