s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Волинська область Луцький національний технічний університет, ЛНТУ

Харківський інститут управління, ХІУ

ХІУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації ІІІ, Рік заснування 1991

Харківський інститут управління (у формі ТОВ) повідомляє, що 01 липня 2017 року у ХІУ призупиняє надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти (прийом, навчання та випуск з присвоєнням відповідної кваліфікації) на рівні кваліфікаційних вимог до молодших спеціалістів, бакалаврів та спеціалістів за всіма ліцензованими спеціальностями та напрямами підготовки.

Інформація про внз:

Харківський інститут управління (ХІУ) був заснований у 1991 році. Випускники Харківського інституту управління працюють на престижних посадах у державних і приватних підприємствах. Інститут надає можливість отримати якісну освіту. В інституті створена система звязку з випускниками, діє соціалогічна та психологічна служба.

ХІУ – один з перших ВНЗ недержавної форми власності на Слобожанщині. Як вищий навчальний заклад, він створювався відповідно до соціально-економічних, культурно-освітніх, національних потреб періоду проголошення суверенітету Українии. Діяльність інституту передбачає надання послуг для одержання вищої професійної освіти, підготовки спеціалістів різних рівнів кваліфікації за новими напрямами. Організація ВНЗу викликана потребами суспільства і регіону в підготовці фахівців економічного профілю нової якості, за новими галузями знань, напрямами підготовки, спеціальностями та спеціалізаціями.

До складу інституту входять економічний факультет, дві випускові кафедри, коледж. Зараз в інституті підготовка фахівців здійснюється такими кафедрами: економіки і маркетингу; менеджменту; гуманітарних, природничих та загальноекономічних дисциплін.

Підрозділом Інституту управління є Коледж управління та інформаційних технологій, після закінчення якого всі бажаючі випускники зараховуються на третій курс Інституту для продовження навчання.

Харківський інститут управління має ІІІ рівень акредитації (сертифікат про акредитацію серія РI-ІІІ № 2159626, термін дії — до 1 липня 2019 р).

Address

  • Місто: м. Харків
  • Адреса: вул. Шевченка, 24
  • Телефони: (057) 720 21 71

Оновлено:

15.08.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.