s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Одеська область Військова академія (м. Одеса)


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Ізмаїльський інститут водного транспорту, ІІВТ

ІІВТ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1997

Інформація про внз:

Ізмаїльський інститут водного транспорту (ІІВТ) - вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації, який розпочав свою освітню діяльність у 1997 році. Засновником Ізмаїльського інституту водного транспорту (ІІВТ) була Українська академія наук національного прогресу. Інститут як вищий навчальний заклад відбувся, зайнявши свою нішу в освітньому просторі півдня Одеської області.

Відкриття в Ізмаїлі цього вищого навчального закладу був не випадковим. Адже на півдні України розташовані Українське Дунайське і Чорноморське пароплавства, морський торговельний порт "Чорноморськ", Ізмаїльський, Одеський морські порти, , судноремонтні заводи, які вкрай потребують фахівців, що володіли би сучасними передовими технологіями виробництва.

Місто Ізмаїл розташоване на березі Дунаю - великої річки європейського значення, яка має вихід на морські простори і в центр Європи та відіграє велику роль у розвитку економіки нашої держави. Все це і зумовило створення в Ізмаїлі інституту водного транспорту. Метою створення нового вищого навчального закладу в Ізмаїлі було збереження і розвиток інтелектуального потенціалу талановитої та обдарованої молоді Придунайського регіону.

ІІВТ є недержавним інститутом, членом Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності і колективним членом Міжнародної кадрової академії. Інститут активно співпрацює з Одеським національним морським університетом у рамках навчально-науково-виробничого комплексу "МОРТРАНС", що об'єднує ряд науково-дослідних інститутів та навчальних закладів, Київським національним економічним університетом, Київським національним торговельно-економічним університетом, Львівським державним інститутом новітніх технологій, Сумським державним університетом.

Договори про співробітництво Ізмаїльського інституту водного транспорту (ІІВТ) укладені з вищими навчальними закладами ближнього й далекого зарубіжжя: Дністровським інститутом економіки і права, Інститутом історії, держави і права академії наук Республіки Молдова, Краківським економічним університетом (Польща) і іншими.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет Права і лінгвістики

Бакалавр (на основі ОКР "Молодший спеціаліст")
Спеціальності:

 • 6.020303 філологія
 • 6.030401 правознавство
 • 035 Філологія (Спеціалізація: Германські мови та літератури, переклад включно)

Бакалавр (на основі ПЗСО)
Спеціальності:

 • 035 Філологія (Спеціалізація: Германські мови та літератури, переклад включно)
 • 081 Право

Факультет Транспортних технологій і економіки

Бакалавр (на основі ОКР "Молодший спеціаліст")
Спеціальності:

 • 6.030504 економіка підприємства
 • 6.030509 облік і аудит
 • 6.070101 транспортні технології
 • 051 Економіка
 • 071 Облік і оподаткування
 • 275 Транспортні технології (Спеціалізація: Транспортні технології на морському та річковому транспорті)

Бакалавр (на основі ПЗСО)
Спеціальності:

 • 051 Економіка
 • 071 Облік і оподаткування
 • 275 Транспортні технології (Спеціалізація: Транспортні технології на морському та річковому транспорті)

Інформація для абітурієнта

Студенти, які вступають до ІІВТ, можуть бути впевненими, що, отримавши відповідну кваліфікацію по закінченні інституту, зможуть працевлаштуватися на відповідні посади:

275 "Транспортні технології" Спеціалізація "Водний транспорт"
Випускникам присвоюється кваліфікація "бакалавр транспортних технологій". Вони працюють в морегосподарському комплексі України на посадах стивідора, старшого стивідора, менеджера з транспортної логістики, логіста в сфері міжнародних перевезень, диспетчера служби перевезень, диспетчера порту, інженера з безпеки руху, інспектора, менеджера по іноваціям, експедитора з перевезення вантажів тощо.

051 "Економіка"
Випускники інституту із ступенем бакалавра та освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста з економіки займають такі посади: начальник планово-економічного, маркетингового, фінансового відділів, відділу праці та заробітної плати, відділу реклами та збуту, відділу аналізу та моніторингу ринку, консультант з економічних питань, фахівець із проектування логістичних систем, комерційний директор, заступник директора з економіки, головний економіст.

071 "Облік і оподаткування"
Випускникам присвоюється кваліфікація бакалавра та спеціаліста з бухгалтерського обліку і оподаткування. Вони займають посади бухгалтера, головного спеціаліста з обліку і аудиту цінних паперів, бухгалтера-аналітика з міжнародного планування, бухгалтера - ревізора, бухгалтера - товарознавця, бухгалтера - аудитора з обліку і аналізу торгових операцій, головного спеціаліста з обліку і аудиту експортно -імпортних операцій, головного спеціаліста з обліку і аудиту електронної комерції, головного бухгалтера.

035 "Філологія" (Перекладач англійської та німецької мов)
Ця спеціальність традиційно включає підготовку перекладачів для усного та письмового перекладу. Випускники інституту займають посади перекладачів у судноплавних і крюїнгових компаніях, гідів-перекладачів, перекладачів-референтів, інокореспондентів, консультантів, спеціалістів державних і комерційних підприємств і фірм, інформаційних і рекламних агенцій, менеджерів- перекладачів, редакторів.

081 "Право" (спеціалізації - кримінальне, цивільне, митне, транспортне право)
Випускникам присвоюється кваліфікація "юрист", що дає їм право займати посади прокурора, слідчого, адвоката, нотаріуса, юрисконсульта. З урахуванням вимог ринку праці сферою професійної діяльності фахівця права може бути також робота на посадах спеціаліста із забезпечення економічної та інформаційної безпеки на підприємствах усіх форм власності, юрисконсульта в транспортній сфері, на підприємствах малого та середнього бізнесу, фахівця міських, селищних та сільських рад, виконавчих комітетів, інспектора митниці, помічника судді, а також на відповідних посадах системи Міністерства внутрішніх справ.

Додаткова інформація:
На перший курс Ізмаїльського інституту водного транспорту (ІІВТ) для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Ізмаїльського інституту водного транспорту (ІІВТ) в Ізмаїлі Одеської області, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Ізмаїл
 • Адреса: вул. Героїв Сталінграду, 45-47
 • Телефони: (04841)20280, 4-84-27

ОКР

бакалавр

Оновлено:

11.04.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.