s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Житомирська область Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

ІФУП, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III-IV, Рік заснування 1997

Інформація про внз:

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького (ІФУП) - вищий навчальний заклад нового покоління приватної форми власності, який затверджує себе на ринку освітніх послуг понад 20 років.

Університет було засновано у 1997 році священиком Іваном Михайловичем Луцьким, видатним діячем - доктором філософії, професором, академіком, доктором юридичних наук. Цей приватний вищий навчальний заклад називався Івано-Франківський інститут права, економіки та будівництва. У 2007 році він був перейменований в Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького (у 2017-му - перейменовано в Університет Короля Данила).
За активну роботу з підвищення якості сучасної освіти Інститут було нагороджено дипломом проведеного у 2002 році рейтингового конкурсу вищих навчальних закладів України, а ім'я його засновника і першого ректора внесено до реєстрів книг "500 впливових особистостей України" та "Золоті імена".
Інститут, а згодом - Університет, було також відзначено дипломами лауреата рейтингу вищих навчальних закладів України "Софія Київська - 2005, 2007, 2008 рр." у номінації вищих навчальних закладів України за вагомий внесок у розвиток національної системи вищої освіти.
На сьогоднішній день Університет Короля Данила, завдяки зусиллям засновника і першого ректора університету І. М. Луцького та його наступників, динамічно розвивається, готуючи фахівців у галузі юриспруденції, економіки, архітектури, будівництва, дизайну, ІТ-технологій, журналістики (за спеціалізацією "Реклама і зв'язки з громадськістю"), філології (за спеціалізацією "Англійська мова"), богослов'я за освітніми ступенями "бакалавр", "магістр" та освітньо-кваліфікаційними рівнями "молодший спеціаліст".
Навчально-виховний процес в Університеті забезпечують понад 150 провідних науковців, серед яких 15 докторів наук. За двадцять років діяльності Університет Короля Данила закінчили понад 20 тис. студентів.
Серед найвагоміших досягнень Університету останніх років слід, передусім, відзначити відкриття аспірантури за спеціальностями: 051 "Економіка", 081 "Право", 191 "Архітектура та містобудування" і спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) юридичних наук за спеціальностями: 12.00.01 "Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень" та 12.00.03 "Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право"; покращення матеріально-технічної бази; відкриття нових спеціальностей і кафедр; створення умов для поглибленого вивчення іноземної мови студентами Університету та Коледжу, пов'язаних зі збільшенням утричі кількості аудиторних годин, відведених для іноземної мови; запровадження у навчальному процесі сучасних інформаційних технологій.
Окрім того, в Університеті започатковано ідею відкритих зустрічей з успішними людьми. Це унікальна можливість для студентів навчитися визначати правильні пріоритети в житті, дізнатися секрети успіху, наполегливо працювати над собою, ставити цілі та досягати їх.
Міжнародне співробітництво Університету сконцентроване на розвиток взаємовигідних зв'язків із провідними університетами Польщі, Австрії, Німеччини, Грузії та інших європейських країн.
Переваги університету:

 • Інноваційні методи навчання, викладачі-практики та провідні науковці;
 • сучасне мультимедійне обладнання;
 • співпраця з роботодавцями щодо стажування та подальшого працевлаштування випускників;
 • активне студентське самоврядування, постійна підтримка студентів та допомога в реалізації творчих проектів і професійних здібностей;
 • компактне розміщення університету в центрі міста;
 • гнучка система оплати за навчання, можливість відтермінування;
 • знижка в оплаті за навчання для студентів, які навчаються на відмінно.

Форми навчання:
- вечірня;
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

 • юридичний факультет
 • факультет економіки та сфери обслуговування
 • факультет архітектури, будівництва та дизайну
 • гуманітарний факультет
 • факультет інформаційних технологій

Кафедра теорії та історії держави і права
Кафедра кримінального права і процесу
Кафедра цивільного права і процесу
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності імені академіка УАН Зіновія Маніва
Кафедра перекладу та філології
Кафедра журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю
Кафедра обліку та оподаткування
Кафедра будівництва та цивільної інженерії
Кафедра архітектури та містобудування
Кафедра богослов'я та суспільствознавчих дисциплін імені Академіка УАН Івана Луцького
Кафедра інформаційних технологій та програмної інженерії
Кафедра фінансів, банківської справи та страхування
Кафедра дизайну
Кафедра туризму

Підготовка здобувачів вищої освіти освітньо-кваліфікаційних рівнів "молодший спеціаліст", "бакалавр", "магістр" здійснюється за спеціальностями (різні форми навчання - очна, заочна, вечірня):

 • 022 дизайн
 • 035 філологія (англійська мова)
 • 041 богослов'я
 • 061 журналістика
 • 071 облік і оподаткування
 • 072 фінанси,банківська справа та страхування
 • 076 підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • 081 право
 • 121 інженерія програмного забезпечення
 • 191 архітектура та містобудування
 • 192 будівництво та цивільна інженерія
 • 241 готельно-ресторанна справа
 • 242 туризм


Інформація для абітурієнта

У складі Університету функціонують Коледж, Науково-дослідний інститут, видаються фахові наукові видання з юридичних наук, Всеукраїнська газета науково-популярного спрямування.
У Коледжі Університету Короля Данила ведеться підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста за такими спеціальностями:

 • 081 Право
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
 • 121 Інженерія програмного забезпечення
 • 191 Архітектура та містобудування
 • 192 Будівництво та цивільна інженерія
 • 022 Дизайн

Матеріально-технічна база Коледжу відповідає сучасним державним вимогам вищої освіти в Україні. Під час навчання студенти отримують професійну комп'ютерну, ґрунтовну математичну, серйозну соціально-економічну та гуманітарну підготовку, а впродовж першого курсу вивчають низку загальноосвітніх навчальних дисциплін.

Додаткова інформація:
Відділ міжнародних зв'язків забезпечує розвиток міжнародної діяльності університету, включаючи участь університету у міжнародних проектах та програмах спільно з міжнародними інституціями, представлення університету на міжнародних освітніх виставках та ярмарках, візити до коледжів та університетів, підтримку науковців , що планують проведення дослідницької роботи за кордоном, забезпечення інформації щодо можливостей навчання за кордоном, координація проектів програми Erasmus+, студентські обміни та інші зв'язки з університетами та науковими установами.

Високий рівень навчально-виховного процесу, формування високопрофесійного кадрового складу, розширення науково-дослідної та матеріально-технічної бази університету - усе це робить Університет привабливим для потенційних абітурієнтів.

Керівництво Університету дбає не тільки про навчально-технічну базу, але й про студентське дозвілля студентів (подорожі та цікаві екскурсії, спортивні змагання, участь у благодійних заходах тощо).

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Івано-Франківський університет права імені Короля Данила (ІФУП ім. Короля Данила) в Івано-Франківську, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Івано-Франківськ
 • Адреса: вул. Євгена Коновальця, 35
 • Телефони: (0342) 77 18 45, 77 18 44

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

12.06.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.