s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Харківська область Харківський державний університет харчування та торгівлі

Інститут екології економіки і права

ІЕЕП, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III

Інформація про внз:

Інститут екології економіки і права (ІЕЕП) здійснює підготовку фахівців за напрямами та спеціальностями: "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", "Міжнародна економіка", "Фінанси і кредит", "Маркетинг", "Психологія" за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр і магістр.

  • - використання новітніх освітніх технологій;
  • - висока якість навчання;
  • - висока кваліфікація науково-педагогічного персоналу;
  • - підготовка нового покоління фахівців, конкурентоспроможних на світових ринках праці;
  • - формування нового типу мислення;
  • - відповідність світовим та європейським стандартам якості освіти.

Метою діяльності ІЕЕП є цілеспрямована підготовка фахівців з сучасних екологічних, економічних та психологічних спеціальностей, здатних ефективно працювати в ринкових умовах.
Навчально-виховний процес забезпечує високопрофесійний професорсько-викладацький склад. Заняття проводять члени-кореспонденти НАН України і АПН України, доктори і кандидати наук, професори і доценти, старші викладачі. Важливим напрямом діяльності ІЕЕП є науково-дослідна робота викладачів та студентів інституту. В інституті здійснюється підготовка і друк наукових, навчально-методичних посібників, монографій, статей та інших публікацій.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Інститут екології економіки і права запрошує на навчання за такими напрямами (спеціальностями) та освітньо-кваліфікаційними рівнями:

Факультет екології
Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування (бакалавр)
Екологія та охорона навколишнього середовища (магістр)

Факультет економіки
Фінанси і кредит (бакалавр, магістр)
Міжнародна економіка (бакалавр, магістр)
Маркетинг (бакалавр, магістр)

Факультет психології
Психологія (бакалавр, магістр)

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Інститут екології економіки і права активно розвиває міжнародну співпрацю з вищими навчальними закладами Росії, Латвії, Польщі, Словаччини, Чехії та інших держав. ІЕЕП уклав угоди і має партнерські стосунки з Ризьким інститутом менеджменту інформаційних систем (Латвія), Краківським університетом імені Комісії народної освіти (Польща), Пряшевським університетом (Словаччина) та ін. У рамках співпраці відбулось впровадження програми стажування студентів інституту у Краківському університеті імені Комісії народної освіти, спільна робота над монографією "Організація вільного часу дітей у Польщі", участь у конференціях, спільне проведення наукових досліджень тощо.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Інституту екології економіки і права (ІЕЕП) у Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Тургенєвська 11
  • Телефони: (044) 486-07-63, (068) 201-39-08

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

19.08.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.