Інститут ділового адміністрування, ІДА

ІДА, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації ІІІ, Рік заснування 1995

Інформація про внз:

Інститут ділового адміністрування (ІДА) перший у місті вищий навчальний заклад недержавної форми власності, заснований у 1995 р. ІДА надає якісну економічну освіту.
Відповідно до чинного законодавства інститут отримував ліцензії Міністерства освіти України на проведення освітньої діяльності, пов'язаної з підготовкою бакалаврів і спеціалістів з напрямів: 0501 "Економіка і підприємництво" зі спеціальностей: 6.050100, 7.050104 "Фінанси" 7.050106 "Облік і аудит", 0502 "Менеджмент" зі спеціальностей: 6.050200, 7.050201 "Менеджмент організацій" 6.050200, 7.050206 "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет економіки і менеджменту
Спеціальності за ступенем "Бакалавр":
071    Облік і оподаткування
072    Фінанси, банківська справа та страхування
073    Менеджмент
074    Публічне управління і адміністрування

Інформація для абітурієнта

Приватний вищий навчальний заклад "Інститут ділового адміністрування" проводить підготовчі курси до ЗНО з наступних дисциплін на вибір:
- українська мова й література,
- математика.

На базі ПВНЗ "Інститут ділового адміністрування" відбудеться набір абітурієнтів в Коледж економіки, права та інформаційних технологій Київського університету "КРОК".

Додаткова інформація:
Приватний вищий навчальний заклад "Інститут ділового адміністрування" має достатню матеріально-технічну базу, що відповідає встановленим вимогам до вищих навчальних закладів. З 2006 року навчальний процес здійснюється у власних приміщеннях. Інститут має власну бібліотеку, 2 комп'ютерних класи .
За 23 роки роботи в Інституті сформувалися певні традиції. Вже традиційним стало святкування "Дня знань", "Дня українського козацтва", "Дня відкритих дверей", "Дня науки", Масляної тощо. ПВНЗ "ІДА" - активний учасник міських благочинних програм та акцій. Періодично проводяться вечори пам'яті, зустрічі поколінь, виїзні концерти до дитячого будинку, години духовності та інші тематичні вечори.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Інституту ділового адміністрування (ІДА) в Кривому Розі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

  • Місто: м. Кривий Ріг
  • Адреса: вул. Героїв АТО, 81а
  • Телефони: (056) 404-76-00, (056) 462-02-32

ОКР

бакалавр

Оновлено:

15.08.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.