s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Запорізька область Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Інститут дерматології та венерології Національної академії медичних наук України

ІДТВ, Тип ВНЗ: Інститут, Рік заснування 1924

Інформація про внз:

Інститут дерматології та венерології Національної академії медичних наук України - один з науково-дослідницьких інститутів Харкова.
Інститут засновано в серпні 1924 року на базі шкірно-венерологічної поліклініки м. Харкова за ініціативою професора О. М Федоровського, під назвою Харківський (з 1937 року - Український) науково-дослідний інститут. У 1970-их роках назву змінено на Харківський науково-дослідний інститут дерматології та венерології.
В 2000 році Інститут дерматології та венерології був підпорядкований НАМН України.

Інститут є провідною установою з проблем дерматології та венерології. Наукова діяльність інституту спрямована на вивчення проблем, поширених тяжкими дерматозами, а також захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводяться фундаментальні дослідження стану мембранних систем клітин при шкірних та венеричних хворобах, медико-генетичні, медико-математичні, медико-екологічні, медико-соціальні дослідження.
Інститут дерматології та венерології НАМНУ є клінічною базою Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України, Державного фармакологічного центру МОЗ України. Інститут бере активну участь у діяльності медичних асоціацій, у тому числі й міжнародних. В ньому систематично проходять науково-практичні конференції для лікарів-дерматовенерологів, урологів та лікарів-лаборантів.

Форми навчання:

Перелік факультетів і спеціальностей:

 • Клініка і консультативна поліклініка
 • Відділення дерматології, інфекційних та паразитарних захворювань шкіри
 • Відділення інфекцій, що передаються статевим шляхом
 • Клініко-діагностична лабораторія
 • Лабораторія мікробіології
 • Лабораторія імунології, патоморфології та молекулярної генетики
 • Лабораторія серології
 • Лабораторія біохімії
 • Лабораторія алергології
 • Відділ вивчення впливу епідемії ВІЛ на проблему інфекцій, що передаються статевим шляхом
 • Відділ науково-аналітичної роботи в дерматології та венерології


Аспірантура
Правила прийому до аспірантури здійснюється за спеціальністю:
222 Медицина (спеціалізація: шкірні та венеричні хвороби).

На базі Інституту дерматології та венерології НАМНУ працює спеціалізована вчена рада із захисту докторських та кандидатських дисертацій за спеціальністю "Шкірні та венеричні хвороби".

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Інститутом дерматології та венерології НАМНУ 4 рази на рік видається фаховий журнал "Дерматологія та венерологія". Електронна версія номерів журналу розміщена на сайті Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського (www.nbuv.gov.ua), на сайті інституту (idvamnu.com.ua/journal) та інших електронних бібліотеках.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Інституту дерматології та венерології Національної академії медичних наук України в Харкові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Харків
 • Адреса: вул. Чернишевська, 7/9
 • Телефони: (057) 706 32 00, (057) 706 32 03

Contact

 • Аспірантура: так
 • Докторантура: так

Оновлено:

11.04.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.