s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) м. Київ Національна академія управління, ВНЗ ПрАТ

Чернігівський державний інститут економіки і управління

ЧДІЕУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III

Уряд прийняв розпорядження від 9 січня 2014 р. №  5-р «Про реорганізацію Чернігівського державного інституту економіки і управління». Таким чином Кабінет Міністрів погодився з пропозицію Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Чернігівського державного інституту економіки і управління шляхом його приєднання до Чернігівського національного технологічного університету з утворенням на його базі структурного підрозділу університету.

Реорганізація здійснюватиметься в межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів.

Студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління продовжують навчання в Чернігівському національному технологічному університеті.

Address

  • Місто: м. Чернігів
  • Адреса: вул. Стрілецька, 1
  • Телефони: 679308

Оновлено:

11.03.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.