s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Сумська область Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Буковинський державний медичний університет

БДМУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1944

Інформація про внз:

Вищий державний навчальний заклад України "Буковинський державний медичний університет" (БДМУ) - один із найбільших вищих навчальних закладів м.Чернівці, який нещодавно відсвяткував 70-річчя від дня заснування. Це високорейтинговий вищий медичний навчальний заклад європейського типу з ідеологією випереджувального інноваційного розвитку на основі гармонійних і партнерських взаємовідносин між науково-педагогічними працівниками, студентами та суспільством.

Університет включений до загального реєстру Всесвітньої організації охорони здоров'я, є членом Великої Хартії Університетів, Європейської Асоціації Університетів та Асоціації Університетів Карпатського регіону.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.


Перелік факультетів і спеціальностей:

В університеті функціонують 48 кафедр в складі 6 факультетів: чотири медичних, стоматологічний, фармацевтичний, а також навчально-науковий інститут післядипломної освіти та коледж.


В університеті функціонують чотири медичних, стоматологічний та фармацевтичний факультети, навчально-науковий інститут післядипломної освіти, чотири коледжи, а також підготовчі відділення для вітчизняних та іноземних громадян.

В університеті забезпечується безперервність та наступність вищої медичної освіти: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр, аспірант, докторант.

Спеціальності:

 • 222 "Медицина" (магістр)
 • 221 "Стоматологія" (магістр)
 • 226 "Фармація, промислова фармація (магістр, молодший спеціалаіст)
 • 223 "Медсестринство" (магістр, молодший спеціаліст)
 • 224 "Технології медичної діагностики та лікування" (бакалавр)

Інформація для абітурієнта


Додаткова інформація:

У 2016 році БДМУ став першим із медичних вузів України індивідуальним повноправним членом Європейської Асоціації Університетів (European University Association, EUA).
Університетом налагоджена співпраця з закордонними клініками та медичними центрами, що дозволяє студентам проходити стажування та виробничу практику в:
клініках Австрії за програмою "Студенти-медики без кордонів" під егідою Європейського Ліонського Клубу (European Lions Club);
університетському медичному центрі м. Монпельє (Франція);
університеті м. Любек (Німеччина);
психіатричній клініці м. Мюнстерлінген (Швейцарія).
Сучавському університеті "Штефан Чел Маре" (Румунія).

БДМУ знаходиться у найелегантнішому місті України, "маленькому Парижі" з особливо приємною атмосферою та ритмом життя. Навчальні корпуси університету розташовані в старовинній частині міста, яка славиться своєю неповторною архітектурою. Чернівці визнані кращим містом для життя в Україні за рейтингом комфортності українських міст, який складає журнал "Фокус". Чернівці - це місто молодих людей, де кожен шостий житель міста студент!

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Чернівцях, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Чернівці
 • Адреса: пл. Театральна, 2
 • Телефони: (0372) 55-37-54

Contact

 • Підготовчі курси: так
 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так
 • Гуртожиток: так
 • Друга вища освіта: так
 • Аспірантура: так
 • Докторантура: так

ОКР

молодший спеціаліст, бакалавр, магістр

Оновлено:

12.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.