s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Івано-Франківська область Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Буковинський державний фінансово-економічний університет

БДФЕУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV

Кабiнет мiнiстрiв України приєднав Буковинський державний фiнансово-економiчний унiверситет до Чернiвецького нацiонального унiверситету iменi Юрiя Федьковича. Про це йдеться у розпорядженнi КМУ №44 вiд 20 сiчня 2016 року.

Кабмiн погодився iз пропозицiєю Мiнiстерства освiти й науки щодо реорганiзацiї Буковинського державного фiнансово-економiчного унiверситету шляхом його приєднання до Чернiвецького національного унiверситету iменi Ю. Федьковича.

Реорганiзацiю здiйснено в межах бюджетних призначень, передбачених Мiносвiти для пiдготовки кадрiв.

Розпорядженням передбачено, що студенти Буковинського унiверситету продовжать навчання у Чернiвецькому унiверситетi iменi Федьковича.

Address

  • Місто: м. Чернівці
  • Адреса: вул. Штерна Манфреда, 1
  • Телефони: (0372) 55 38 26

Оновлено:

12.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.