s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) м. Київ Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, МНТУ

Бучацький інститут менеджменту і аудиту

БІМА, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III, Рік заснування 1992

Бучацький інститут менеджменту і аудиту (Тернопільська область) в 2015 році приєднано до Буковинського державного фінансово-економічного університету (Черновицька область).

Про це йдеться у повідомленні на сайті вузу.

«Відповідно до Закону України „Про вищу освіту” у зв’язку із реорганізацією вищого навчального закладу Бучацький інститут менеджменту і аудиту приєднано до Буковинського державного фінансово-економічного університету», - йдеться в ньому.

Бучацький інститут менеджменту і аудиту здійснював підготовку студентів за спеціальностями:

„Обслуговування комп’ютерних систем і мереж”, „Організація виробництва”, „Бухгалтерський облік”, „Правознавство”, „Фінанси і кредит”, „Обслуговування програмних систем і комплексів”, „Облік і аудит”, „Менеджмент”, „Правознавство”, „Фінанси і кредит”, „Комп’ютерні науки”, „Економіка підприємства”, „Соціальна робота”, „Документознавство та інформаційна діяльність” та ін.

Address

  • Місто: м. Бучач
  • Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8
  • Телефони: 03544 2 63 92 , 2 61 27, 2 66 42

ОКР

бакалавр, спеціаліст

Оновлено:

20.03.18

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.