s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Училища, технікуми, коледжі (довідник) Черкаська область Черкаський державний бізнес-коледж


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Київський транспортно-технологічний коледж Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного

КТТК КДАВТ, Тип ВНЗ: Коледж, Рік заснування 1920

В структурі Київського транспортно – технологічного коледжу - денне і заочне відділення і вісім циклових комісій. Освітню діяльність, пов"язану з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, коледж веде за ліцензіями Міносвіти за денною і заочною формами навчання на базі базової загальної середньої освіти та на базі повної загальної середньої освіти.

Спеціальність "Маркшейдерська справа"

Галузь знань № 0503 "Розробка корисних копалин"
Освітньо-кваліфікаційна характеристика молодшого спеціалістаосвітнього рівня - неповна вища освіта кваліфікації технік-маркшейдер.

Фахівець може займати первинні посади: технік - маркшейдер, технік - геодезист, технік - картограф, хронометражист на підземних роботах.

Фахівці з спеціальності "Маркшейдерська справа" підготовлені для роботи на всіх підприємствах і в організаціях, де організована геодезична або маркшейдерська служба, в підрозділах проектних, проектно-конструкторських і науково-дослідних інститутів, в геологорозвідувальних організаціях, а також у виробничих відділах заводів, в будівельних організаціях (при будівництві метро, тунелів, інженерних споруд, залізниць та ін.), де потрібне геодезично-маркшейдерське обслуговування, незалежно від форми власності підприємств і організацій.

Спеціальність "Експлуатація та ремонт підйомно - транспортних, будівельних і дорожних машин і обладнання"

Молодший спеціаліст призначений для роботи в ремонтних, експлуатаційних, монтажних організаціях, на підприємствах і в організаціях промисловості, будівельних організаціях, в підрозділах інститутів, житлово-комунальних господарства, автотранспортних підприємствах на первинних посадах механіка, майстра, техніка-технолога, техніка-конструктора.
Термін навчання:

  • на базі повної загальної освіти - 3 роки
  • на базі базової загальної середньої освіти - 4 роки

Спеціальність "Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій"

Спеціальність "Будівництво мостів та інших штучних споруд"

Спеціальність "Будівництво тунелів і метрополітенів"

Галузь знань: 0601 "Будівництво"

Освітньо-кваліфікаційна характеристика молодшого спеціаліста освітнього рівня - неповна вища освіта кваліфікації код КП 3112 технік-будівельник з предметної області діяльності - проектування та будування тунелів та метрополітенів.

Фахівець може займати первинні посади:техніка-будівельника, техніка-проектувальника, техніка-лаборанта (будівництво), техніка-геодезиста, кресляра, кресляра-конструктора, майстра дільниці, будівельних і монтажних робіт, виробництва (промисловість будівельних конструкцій), техніка з підготовки виробництва, майстра тунельного вирорбника робіт, контролера бетонних і залізобетонних виробів і конструкцій, техніка виробничо-технічних відділів будівельних організацій.

Спеціальність "Організація і регулювання дорожнього руху"

Address

ОКР

молодший спеціаліст

Оновлено:

02.06.17

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!