s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Училища, технікуми, коледжі (довідник) Вінницька область Тульчинський коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Київський медичний коледж ім. П.І. Гаврося

КМК, Тип ВНЗ: Коледж, Рік заснування 1939

Історія Київського медичного коледжу ім. П.І.Гаврося починається з 29 листопада 1939 року, коли наказом НК оборони СРСР з метою підготовки військових фельдшерів  було створено Київське військово-медичне училище.

Перший випуск училища відбувся в 1941 році. Більше тисячі випускників були направлені в діючу армію та приймали участь в боях проти німецько-фашистських загарбників.

Сьогодні  Вищий  навчальний заклад  «Київський медичний коледж ім. П.І.Гаврося» - це сучасний навчальний заклад з розвинутою матеріальною  базою, висококваліфікованим викладацьким складом, сформованими традиціями  та  перспективами  розвитку на майбутнє. Коледж є базовим вищим медичним навчальним закладом в регіоні і на нього покладено обов’язки сприяння підвищенню якості підготовки спеціалістів в медичних закладах  І – ІІ рівнів акредитації м.Києва.  

У навчальному закладі працює 4 відділення: 3 відділення проводять підготовку молодших спеціалістів та 1 відділення здійснює підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів.

На даний час ВНЗ «КМК ім.П.І.Гаврося» здійснює підготовку молодших медичних спеціалістів на базі  повної   загальної  середньої освіти з таких спеціальностей :

    5.12010101      Лікувальна справа (фельдшер)
    5.12010102      Сестринська справа (медична сестра)
    5.12020101      Фармація (фармацевт)

Коледж шанує свою історію та планує своє майбутнє, тому значну увагу приділяє формуванню контингенту студентів. З цією метою проводяться  Дні відкритих дверей для абітурієнтів  (з 16 травня по липень місяць,  кожної  п’ятниці  о 16.00 ), зустрічі з випускниками шкіл, працюють медичні класи ( згідно договору  з Київською середньою загальноосвітньою школою № 54). Випускники  медичних класів мають право на  пільги при зарахуванні .

Address

  • Місто: м. Київ
  • Адреса: вул. Академіка Білецького, 16
  • Телефони: 0444971171, 0444971181

ОКР

молодший спеціаліст

Оновлено:

25.05.17

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!