Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ВІКНУ, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1933

Інформація про внз:

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) є сучасним міжвідомчим, багатопрофільним, інтегрованим військовим навчальним підрозділом провідного вищого навчального закладу України, що здійснює підготовку професіоналів з повною вищою освітою для Збройних Сил України та інших силових структур сектору безпеки і оборони України (Служби безпеки України, Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та ін.)
Здійснює підготовку офіцерів з інформаційно-пропагандистського та розвідувально-інформаційного забезпечення діяльності військ (сил), військових журналістів, військових перекладачів, військових фінансистів, фахівців з юрисконсультської роботи, міжнародної інформації та управління діями топогеодезичних і навігаційних підрозділів військ
Завдання ВІКНУ:

 • підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців різних освітніх рівнів, у тому числі мовна та спеціальна професійна підготовка;
 • військова підготовка студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу за кошти юридичних або фізичних осіб;
 • організація та проведення наукової, науково-технічної діяльності;
 • підготовка наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників (функціонує ад'юнктура з 8-ми спеціальностей та школа методичної майстерності);
 • підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації громадян іноземних країн відповідно до міжнародних угод.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Військовий гуманітарно-лінгвістичний факультет
Військовий факультет фінансів і права
Факультет військової підготовки (офіцери запасу)

ВІКНУ здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями "бакалавр" та "магістр" за спеціальностями: психологія, політологія, журналістика, зв'язки з громадськістю, міжнародна інформація, міжнародні відносини, переклад, фінанси та кредит, правознавство, геоінформаційні системи і технології.

Спеціальності та спеціалізації підготовки

Спеціальність Спеціалізація Термін
035 Філологія військовий переклад 5,5 років
052 Політологія військова політологія 5,5 років
053 Психологія військова психологія 5,5 років
061 Журналістика військова журналістика 5,5 років
072 Фінанси, банківська справа та страхування фінанси та військова економіка 5,5 років
081 Право правоохоронна діяльність у Збройних Силах 5,5 років
193 Геодезія та землеустрій геоінформаційні системи і технології 5,5 років
291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії міжнародні відносини у воєнній сфері 5,5 років


Інформація для абітурієнта

Підготовка військових фахівців у ВІКНУ здійснюється за очною (денною) та заочною (дистанційною) формами навчання шляхом реалізації стандартів вищої освіти.
Освітній процес у ВІКНУ спрямований на на реалізацію стандартів освітньої діяльності та вищої освіти як сукупності вимог до змісту та результатів освітньої діяльності ВІКНУ за освітніми ступенями "бакалавр" та "магістр" в межах кожної спеціальності, за якою здійснюється підготовка військових фахівців у ВІКНУ.

Додаткова інформація:
Військовий інститут має все необхідне для забезпечення підготовки військових фахівців відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційних характеристик випускників. Високотехнологічне обладнання аудиторій та лабораторій факультетів, комп'ютеризація навчального процесу та управління повсякденною діяльністю стимулює перехід на новітні педагогічні технології та ефективну систему управління Військового інституту, зниження непродуктивних витрат, виділення необхідних ресурсів на розвиток наукових досліджень, підготовку і випуск навчальних посібників та іншої навчально-методичної літератури.
Військовий інститут має окремий навчальний корпус, обладнаний необхідними для проведення навчально-виховного процесу та наукових досліджень, спортивно-оздоровчої та культурно-освітньої роботи приміщеннями, технікою та озброєнням, а також навчальним устаткуванням згідно з науково-обґрунтованими нормами. Кафедри інституту забезпечені основними зразками озброєння та військової техніки, в тому числі перспективними, електронно-обчислювальною технікою, тренажерами, лабораторним обладнанням.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) в Києві, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

(сил).

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Київ
 • Адреса: вул. Ломоносова 81
 • Телефони: (044) 521-32-89

Додаткова інформація

 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так
 • Військова кафедра: так
 • Гуртожиток: так
 • Друга вища освіта: так
 • Аспірантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

16.03.19

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.