s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Обучение за границей Визнання іноземних документів

Визнання іноземних документів

Визнання іноземних документів про освіту (нострифікація) здійснюється шляхом встановлення відповідності академічних, професійних прав та освітніх, освітньо-кваліфікаційних рівнів іноземних документів про освіту (кваліфікацій) державним стандартам освіти України.

Процедура визнання має на меті забезпечити права громадян, які здобули освіту в інших державах, на продовження освіти та професійну діяльність в Україні і здійснюється в індивідуальному порядку.

В результаті процедури визнання власник іноземних документів про освіту отримує свідоцтво, яким підтверджується право власника документів, виданих навчальним закладом іншої держави, на продовження освіти або працевлаштування за фахом в Україні. Видача такого свідоцтва здійснюється на підставі рішення уповноваженого органу – Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Процедура визнання іноземних документів про освіту включає в себе: перевірку автентичності документів і встановлення відповідності кваліфікації в дипломі освітньо-кваліфікаційному рівню в Україні. На підставі результатів перевірки та експертизи приймається рішення МОНмолодьспорту про повне чи умовне визнання або відмову у визнанні. Роботи з підготовки документів для прийняття міністерством рішення щодо визнання іноземних документів про освіту доручені ДП «Інформаційно-іміджевий центр», яке виконує функції Національного інформаційного центру академічної мобільності (ENIC-Україна) згідно з Постановою КМУ від 31.08.2011 р. № 924.

 Подати документи про освіту для здійснення процедури визнання (нострифікації) можна за адресою:

м. Київ, вул. Павловська, 26/41, ДП «Інформаційно-іміджевий центр».

Докладну інформацію Ви можете отримати:

за тел. (044) 486-20-43, 486-25-43 або на сайті www.apostille.in.ua (розділ «Нострифікація»)

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА
Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!