s-osvita.com.ua Підготовчі курси до ЗНО м. Суми


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Департамент довузівської підготовки Університету економіки та права «КРОК»

м. Київ, вул. Лагерна, 30-32, (044) 455-57-11, (044) 455-57-12 (дод. 134), Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Предмети

Українська мова, Українська література, Математика, Англійська мова, Біологія, Географія, Історія України, Фізика, Хімія

Додаткова інформація

Пропонуємо Вам підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання для учнів 11-х класів та випускників минулих років, які не залежать від Вашого місця проживання, рівня зайнятості та інших факторів.

За наявності сучасних комп’ютерних технологій та Інтернету дистанційна освіта стає зручною та доступною. Навчання відбувається у вільний час, у комфортних для студента умовах. Студент отримує навчальні лекції, аудіо- та відеоматеріали через Інтернет. На відміну від заочної форми навчання, коли час перевірки знань припадає на період сесії, то дистанційна освіта має більш гнучкий графік складання іспитів.

Рейтинг відвідувачів

5.0/5 оценка (1 голосов)
Пошук підготовчих курсів