s-osvita.com.ua Умови прийому до ВНЗ України

Умови вступу до внз - 2019 рік

 

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році

Наказом Міністерства освіти і науки України  №1096 від 11.10.2018 затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2019 році. Ознайомитись з затвердженими умовами можна за посиланням.


Що потрібно знати для вступу на перший курс бакалавріату:

В 2019 році абітурієнти подаватимуть заяви про вступ тільки в електронній формі. За винятком окремих категорій абітурієнтів.
Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів та завантаження необхідних документів почнеться 1 липня.

Прийом заяв і документів від абітурієнтів розпочнеться 10 липня і закінчиться 16 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів і 22 липня - для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Творчі конкурси проводяться у декілька сесій з 1 по 10 липня (до 12 липня для спеціальності "Музичне мистецтво") включно.

Вступні іспити будуть проводитися з 17 по 22 липня, співбесіди - з 17 по 19 липня включно.
Можна буде подати до семи заяв на місця бюджетного та регіонального замовлень, але не більше ніж за чотирма спеціальностями. Подача заяв на контрактні конкурсні пропозиції обмежуватися не буде.

У 2019 приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 і 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

Але, якщо як конкурсний предмет у ВНЗ буде встановлено іноземну мову, абітурієнт має право подавати оцінку з сертифікатів 2018 і 2019 років по одному з іноземних мов на свій розсуд.

Формування рейтингових списків абітурієнтів, які вступають на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів і вступних іспитів, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання або неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або регіонального бюджету здійснюються не пізніше 18.00 26 липня .
Абітурієнти, які отримають рекомендації, повинні виконати відповідні вимоги до зарахування до 18.00 31 липня.

Зарахування абітурієнтів за кошти державного або регіонального бюджету буде проведено не пізніше 1 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів, кошти фізичних або юридичних осіб - не пізніше 30 вересня.

 

Умови прийому на навчання для здобуття ОКР молодшого спеціаліста в 2019 році

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році (наказ №1082). Ознайомитись з затвердженими умовами можна за посиланням.

Документ визначає особливості прийому вступників до закладів освіти, включаючи заклади професійної освіти.

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році прийматимуться особи, які здобули базову або повну загальну середню освіту, а також учні, які здобули рівень кваліфікованого робітника.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!