s-osvita.com.ua Умови прийому до ЗВО України

Умови вступу до внз - 2020 рік

Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році

Наказом Міністерства освіти і науки України  №1285 від 11.10.2019 затверджено Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2020 році. Ознайомитись з затвердженими умовами можна за посиланням.

Основні зміни:
1.  Вступники на базі 11-ти класів зможуть подати на бюджет 5 заяв на будь-яку кількість спеціальностей.

 2. Уперше буде держзамовлення на підготовку молодших бакалаврів як на ступінь вищої освіти.

 3. Для вступу прийматимуть сертифікати ЗНО 4 років: 2017 (окрім іноземних мов), 2018, 2019 та 2020 років з усіх предметів. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018-2020 років з однієї з іноземних мов (англійськап, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

  4. Якщо людина з особливими освітніми потребами подаватиме документи для вступу на спеціальність, де передбачені вступні іспити, творчий конкурс або співбесіда, заклад має забезпечити умови для проходження таких випробувань.

  5. Цього року вступникам на лікарські спеціальності (“Стоматологія”, “Медицина”, “Педіатрія”) потрібно було мати не менш як 150 балів з другого та третього конкурсних предметів, щоб взяти участь у конкурсному відборі.

  6. Разом з тим, мінімальний конкурсний бал для вступу на спеціальності “Право”, “Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини” становить 140 балів, на спеціальність “Фармація, промислова фармація” (магістра на базі повної загальної середньої освіти) становить 130 балів.

   7. Для вступу на бакалавра на основі молодшого спеціаліста треба буде обов'язково подавати сертифікат ЗНО з української мови та літератури.

   8. Подавати заяви через електронні кабінети зможуть також вступники в магістратуру на основі бакалавра. Це потрібно для того, щоб підвищити рівень прозорості вступу.

   9. Окрім того, можливість подачі документів через е-кабінети буде у вступників, які мають право на пільги. У кабінет вони зможуть завантажити сканкопії документів, які підтверджують право на пільгу. До цього ж такі вступники, щоб скористатися пільгами, мали подавати документи в паперовій формі виключно до приймальних комісій.

Умови прийому до закладів фахової передвищої освіти 2020 року

Наказом МОН від 30.10.2019 року № 1350 затверджено Умови прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році. Ознайомитись з затвердженими умовами можна за посиланням.

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!