s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ Стипендії і гранти Стипендії для навчання у Румунії

Стипендії для навчання у Румунії

МЗС Румунії виділило стипендії для навчання у Румунії на 2016-2017 навчальний рік  для студентів з країн, які не є членами ЄС.

Навчання проводитиметься за такими спеціальностями: економіка, фінанси, сільське господарство, медицина, мистецтво, журналістика, політичні та суспільні науки.

Румунська сторона оплачує студентам I-IV курсів стипендію у розмірі 65 євро, магістрам - 75 євро та аспірантам - 85 євро. Також всі стипендіати забезпечуються безкоштовними місцями в гуртожитках.
Останній термін подачі документів:
    01.03.2016 до Посольства Румунії в Україні;
    15.03.2016 до Посольства України в Румунії.

Більш детальну інформацію про умови навчання в Румунії та список відповідних румунських вищих навчальних закладів можна отримати румунською,  англійською  та французькою мовами на сайті МЗС Румунії: http://www.mae.ro/node/1794.

Джерело: http://mon.gov.ua

zarubГоловне питання, яким задається абітурієнт, націлений їхати за знаннями в далекі країни, це вибір країни. Портал «Сучасна освіта в Україні і за кордоном» в розділі «Навчання за кордоном» розповість про існуючі моделі закордонної освіти, про умови вступу, навчання та проживання іноземних студентів, що і де найкраще вивчати.