s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Сумська область Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

СОІППО, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1939

Інформація про внз:

Історія розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти бере свій відлік від року створення Сумської області. Інститути удосконалення вчителів та інших працівників народної освіти рішенням РНК СРСР створено в 1938 році при обласних і крайових відділах народної освіти).

Отже, наш рік народження – 1939. Інститут удосконалення вчителів – установа, що відносилась до Міністерства освіти Української РСР, в області безпосередньо підпорядковувалася обласному відділу народної освіти.

На перших етапах свого існування інститут мав на меті забезпечити якісне підвищення рівня кваліфікації педагогічних, керівних кадрів освіти та їх ідейно-політичне зростання. Основний зміст роботи інституту полягав у перепідготовці педагогічних кадрів на курсах і семінарах; проведенні методичної роботи з учителями; вивченні та розповсюдженні передового педагогічного досвіду; проведенні обласних конференцій, семінарів; вивченні стану викладання, навчально-виховної роботи в школах області; виданні методичних листівок, плакатів тощо.

На сьогодні вищий навчальний заклад ІІІ-ІV рівня акредитації – Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти – головний науково-методичний центр післядипломної педагогічної освіти області.

Address

Оновлено:

22.03.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.