s-osvita.com.ua НАВЧАННЯ В УКРАЇНІ Університети, Академії, Інститути (довідник) Львівська область Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

ПДАФКіС, Тип ВНЗ: Академія, Рівень акредитації II-IV, Рік заснування 1979

Інформація про внз:

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту (ПДАФКіС) є правонаступником Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту.
На підставі Постанови Ради Міністрів УРСР від 27 вересня 1979 року № 468 "Про організацію в м. Дніпропетровську Державного інституту фізичної культури" Наказом від 2 квітня 1980 року № 413 Комітетом з фізичної культури і спорту при Раді Міністрів УРСР з 15 квітня 1980 року був створений Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту. Підґрунтям його створення був Дніпропетровський технікум фізичної культури і педагогічний факультет Київського державного інституту фізичної культури і спорту.
У липні 1980 року відбувся перший випуск 170 дипломованих спеціалістів, серед яких були такі відомі у світі спортсмени, як Віктор Савченко, Султан Рахманов, Надія Ставко, Федір Кулаксізов , Євген Чорний, Олена Круглова та інші.
Професорсько-викладацький склад інституту становить 156 осіб, з них
16 докторів наук, професорів, 47 кандидатів наук, доцентів, 10 Заслужених тренерів України, 2 Заслужених майстри спорту, 31 майстер спорту України, 3 Заслужених працівника фізичної культури і спорту України, які працюють з 1,5 тис. студентами денної та заочної форм навчання.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Факультет олімпійського та професійного спорту
На факультеті функціонують кафедри:

 • кафедра олімпійського та професійного спорту;
 • кафедра легкої атлетики
 • кафедра гімнастики;
 • кафедра боксу, боротьби та важкої атлетики;
 • кафедра водних видів спорту.

Факультет фізичного виховання
На факультеті функціонують кафедри:

 • кафедра теорії і методики фізичного виховання;
 • кафедра фізичної реабілітації; детально про кафедру
 • кафедра фізіології та спортивної медицини;
 • кафедра спортивних ігор.

Факультет заочного навчання
На факультеті функціонують кафедри:

 • кафедра соціально-гуманітарних наук;
 • кафедра іноземних мов;
 • кафедра анатомії, біомеханіки і спортивної метрології;
 • кафедра педагогіки та психології.

Спеціальності ОКР "Бакалавр" і "Магістр":
014 - Середня освіта : спеціалізація 014.11 Середня освіта (фізична культура).
017 Фізична культура і спорт: спеціалізація - тренерсько-викладацька діяльність, інструктор-методист з фізичної культури і спорту.
227 Фізична терапія, ерготерапія: спеціалізація Фізична терапія, ерготерапія

Здобуваючи ґрунтовні знання студенти стають відповідно до обраної спеціальності висококваліфікованими викладачами фізичного виховання, тренерами, фахівцями з оздоровчої фізичної культури і реабілітації. Вони працюють не тільки в України, а і в 40 країнах світу.

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Матеріально-технічна база включає два навчальні корпуси , десять спеціалізованих спортивних залів (боротьби, спортивних ігор, боксу, гімнастики, атлетизму та важкої атлетики), легкоатлетичний манеж з штучним покриттям, один закритий плавальний басейн, футбольне поле та легкоатлетичну доріжку з штучним покриттям, водноспортивну базу, студентський гуртожиток на 500 місць, лабораторію обчислювальної техніки та наукову лабораторію.
З метою удосконалення матеріально-технічної бази, наукових досліджень в інституті створено лабораторію "Великих фізичних навантажень у спорті". На базі наукової лабораторії проводяться дослідження з різних видів спорту. За останні роки інститут став науково-методичним центром Південно-Східного регіону.
Так, загальна площа складає - 30777 м 2 , з них використовується в навчальному процесі - 24260 м 2 .

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Придніпровської державної академії фізичної культури i спорту (ПДАФКіС)  в Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Address

 • Місто: м. Дніпро (Дніпропетровськ)
 • Адреса: вул. Набережна Перемоги, 10
 • Телефони: (0562)46-05-61

Contact

 • Безкоштовні\бюджетні місця: так
 • Стипендія: так
 • Гуртожиток: так
 • Аспірантура: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

15.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Університети. Академії. Інститути: Довідник ЗВО III-IV рівня vish
акредитації з цінами на навчання. На допомогу абітурієнту - всі статті розділу

Ви можете вибрати цікаву для вас спеціальність, порівняти програми державної і приватної освіти, дізнатися вартість навчання та умови вступу, ознайомитися з варіантами дистанційного або заочного навчання.