s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Стипендии и гранты Гранти для роботи над дослідницькими проектами в Болгарії 2014-2015

Всеукраїнський конкурс інноваційних продуктів з інформаційної безпеки банківської системи

Веб-сайт: www.startup.kpi.ua/anticyber або www.anticyber.com.ua
Призовий фонд - 35 000 гривень! (1 місце - 20 000, 2 місце - 10 000, 3 місце - 5 000)
Учасники - талановиті студенти та аспіранти до 30 років.
Тематики конкурсу:
1. Напрям "Фентезі". Запропонувати технології майбут-нього економічно обґрунтоване інноваційне рішення. Як повинен виглядати платіжний термінал майбутнього, банкомат майбутнього, платіжна картка майбутнього та ін. з точки зору ідентифікації користувача (власника картки, власника рахунку, платника тощо) та забезпечення безпечного перерахування грошей.
2. Напрям "Оптимізація". Необхідно винайти можливості здешевлення вже існуючих технологій (чіп технологій, smart - технологій, технології безпечної передачі даних та ін.)
3. Напрям "Безпека". Запропонувати прилади, направлені на виявлення несанкціонованого втручання в роботу банкомату (скімінгових пристроїв та інше).
4. Напрям "Антивірусний захист". Запропонувати продукт, направлений на захист/боротьбу з шахрайством з використанням систем дистанційного банківського обслуговування (ДБО).
Для подачі проекту необхідно з 15.04.2013 до 01.10.2013 заповнити форму трьома мовами: українською, російською, англійською на сайті startup.kpi.ua/anticyber. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті: www.startup.kpi.ua/anticyber або www.anticyber.com.ua
Тел.: +38(044) 454-95-24
Адреса: Україна, 03056, м. Київ,
просп. Перемоги, 37, корп. 6, оф. 304
e-mail: info@startup.kpi.ua

 

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

В разделе «Стипендии и гранты» собраны лучшие гранты, оплачиваемые стажировки, правительственные программы для украинских студентов. Вы найдете всю необходимую информацию про размер стипендии (гранта), дедлайны, требования, продолжительность обучения, объем финансирования и т.п.