Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

 

kpi logo

 

 

ОРEN DAY ТЕФ 18.06.22 

Навчально-науковий інститут

атомної та теплової енергетики

(ТЕФ)

КПІ ім. Ігоря Сікорського

запрошує абітурієнтів та всіх бажаючих

на онлайн-зустріч 18.06.22 об 11:00.


Підключайтесь та дізнавайтесь:

  • Роботодавці та студенти  про спеціальності: 121,122,142,143, 144, 151 - актуальність, стабільність, майбутнє.
  • Особливості вступу 2022. 
  • Неформально про навчання.

 

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ЗУСТРІЧІ:

https://meet.google.com/scs-cieq-oqa


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ: HTTPS://TEF.KPI.UA/ 

kpi tef logo1 


 

Університет економіки - Варна, Болгарія

University of Economics - Varna, Bulgaria

5.0/5 оценка (1 голосов)

Університет економіки - Варна, Болгарія

Економічний університет - Варна (UE - Varna) - один із найстаріших вищих навчальних закладів з економіки на Балканському півострові з багатовіковою історією. Університет був заснований у 1920 році Торгово-промисловою палатою у Варні і з тих пір дотримувався своєї місії - розвивати економічну науку, готувати фахівців, необхідних для процвітання бізнесу в регіоні та країні в цілому.

Відтоді понад 123 000 болгарських та іноземних студентів закінчили університет та отримали дипломи про вищу освіту з економіки. Сьогодні в університеті навчається понад 8000 болгарських та іноземних студентів. Близько 270 співробітників - докторів, професорів, асоційованих професорів та доцентів здійснюють свою підготовку. Університет складається з 4 факультетів, коледжу та 20 кафедр, які пропонують 27 акредитованих спеціальностей бакалавра за такими професійними напрямками: економіка, адміністрація та менеджмент, туризм, інформаційні технології та комп'ютерні науки. Навчання проводиться трьома мовами: болгарською, англійською, російською. Існує 29 спеціальностей магістра в трьох формах навчання: денна, заочна і заочна форми навчання. Коледж туризму пропонує підготовку бакалаврів з туризму за трьома спеціальностями.

UE - Varna виконує свою місію бути провідним навчальним та науковим закладом з усталеною ідентичністю в європейському освітньому просторі, орієнтованим на забезпечення високої якості освіти відповідно до концепції навчання протягом усього життя, проведення значних досліджень та пропонування конкурентних рішень із стійким економічним і соціальним впливом.

UE-Varna традиційно відкрита для обміну знаннями, навчальним та дослідницьким досвідом із зарубіжними академічними центрами. Університет підтримує міжнародні контакти та співпрацює з понад 170 зарубіжними університетами. Це участь в різних проектах, таких як ERASMUS +, CEEPUS та двосторонніх ініціатив.

Як до нас вступити?

Кандидати-студенти повинні відповідати наступним критеріям:
Середня оцінка в атестаті про закінчену середню освіту з математики та по одному предмету Університет економіки - Варна, Болгарія, фото 2за вибором повинна бути не нижче 62% від максимальної оцінки, відповідно до системи оцінювання в країні, в якій отримано середню освіту.
Наприклад: Середня оцінка з математики: 8/12
Середня оцінка по географії: 9/12
Середня оцінка по математиці + географії: 7,8%.

Подати в ЕУ - Варна в ОКС "бакалавр" до 30 вересня відповідного навчального року перелік необхідних документів:
1.  Атестат про закінчену середню освіту.
2. Додаток до атестата про закінчену середню освіту. Якщо в атестаті не зазначена шкала оцінювання, в якій видно максимальна оцінка за системою оцінювання знань  відповідної країни, тo кандидат-студент повинен представити офіційний документ, в якому дана система описана.
3. Медична довідка. Документ повинен бути виданий не раніше, ніж за місяць до подачі документів в ЕУ - Варна.
4. Документ, виданий уповноваженим органом, де було отримано середню освіту, що засвідчує право кандидата продовжити освіту в вищих навчальних закладах країни. У документі обов'язково має бути зазначений наступний текст: "Отримана освіта дає право вступу до вищого навчального закладу в .................. (країна кандидата).
5. Ксерокопія паспорта / посвідчення особи.
6. Заява.
7. Фотографії паспортного формату 4,5 / 3,5 см. - 2 шт.

Документи по пунктам 1,2,3 і 4 повинні бути:

  • нотаріально завірені копії;
  • завірені, згідно з міжнародними вимогами (з країнами, з якими Болгарія підписала двосторонній договір про правову допомогу, який стосується завірення документів; для країн-учасниць Гаазької конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів (від 5 жовтня 1961 року) документи завіряються печаткою Апостиль ; для всіх інших країн документи повинні бути завірені Міністерством освіти (і / або Міністерством охорони здоров'я), Міністерством закордонних справ в країні проживання кандидата і консульством Р еспубліка Болгарія у відповідній країні;
  • переведені на болгарську мову з легалізацією перекладу. Більшість посольств Республіки Болгарія пропонують послугу "легалізований переклад". Якщо переклад на болгарську мову здійснюється в Болгарії, то перекладені документи необхідно відправити до Міністерства закордонних справ для завірення справжності підпису перекладача.

Contacts:
University of Economics - Varna
Моб. тел.: +359 882 164 660
Тел.: +359 52830812
Email: foreign_students@ue-varna.bg

Місцезнаходження і контакти

  • Страна: Болгария
  • Город: Варна
  • Адрес: 77, Knjaz Boris I Blvd, 9000 Varna, Bulgaria

Додаткова інформація

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!