Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

 

kpi logo

 

 

ОРEN DAY ТЕФ 18.06.22 

Навчально-науковий інститут

атомної та теплової енергетики

(ТЕФ)

КПІ ім. Ігоря Сікорського

запрошує абітурієнтів та всіх бажаючих

на онлайн-зустріч 18.06.22 об 11:00.


Підключайтесь та дізнавайтесь:

  • Роботодавці та студенти  про спеціальності: 121,122,142,143, 144, 151 - актуальність, стабільність, майбутнє.
  • Особливості вступу 2022. 
  • Неформально про навчання.

 

ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО ЗУСТРІЧІ:

https://meet.google.com/scs-cieq-oqa


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ: HTTPS://TEF.KPI.UA/ 

kpi tef logo1 


 

Американський університет в Болгарії

American University in Bulgaria

5.0/5 оценка (1 голосов)

AUBG - два дипломи і десятки можливостей

aubg фото 2Вчитися в одному університеті і отримати два дипломи - це реально. Таку можливість пропонує AUBG (American University in Bulgaria), перший у Східній Європі англомовний університет, який працює за американською системою. Це унікальна установа освіти, заснована за підтримки уряду США та Болгарії.

Приватний університет AUBG був відкритий в 1991 році в Благоєвграді, перший набір складався з 208 студентів. Зараз тут одночасно навчаються близько 1100 осіб з 35 країн. AUBG вже шість років входить в десятку кращих в болгарському національному рейтингу університетів.

Навчання проходить англійською мовою. Випускники отримують два дипломи - американський і європейський. За статистикою університету, 99,8% випускників знаходять роботу через кілька місяців після закінчення навчання. AUBG має ті ж акредитації, що і провідні університети США, наприклад, Гарвардський і Єльський.

В університеті можна вивчати мистецтво, гуманітарні науки, бізнес і технології. Розклад занять студенти складають самостійно.

АУБГ пропонує навчання в стилі "liberal arts". Цей стиль включає в себе загальноосвітню підготовку і спеціалізацію по основній та додатковій спеціальності або, як вибирають більшість студентів, спеціалізацію відразу в двох спеціальностях.

AUBG пропонує наступні основні напрямки:

Бізнес-адміністрування
Випускники університету за цим напрямком можуть працювати як в малих і середніх підприємствах, так і у великих корпораціях. Після закінчення навчання студенти можуть складати бізнес-плани і давати рекомендації з розвитку бізнесу, а також розробляти стратегії просування і ефективно використовувати ресурси.
На додаток до базової програми пропонуються спеціалізації: бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг і управління. Також крім основних предметів можна вибрати додаткові: введення в PR і рекламну справу, вивчення корпоративної культури.

Комп'ютерні технології
Студенти отримують знання в сфері програмування та суміжних областей. Навчальна програма складена відповідно до рекомендацій ACM / IEEE, тому учні отримують ту інформацію, яка потрібна для роботи над сучасними проектами.
Програма включає 6 обов'язкових дисциплін і 5 предметів за вибором. Мова програмування С ++ обов'язкова до вивчення, додатково пропонується освоїти Java і C #, пройти курс "Введення в UNIX" або "Штучний інтелект". Також студенти вчаться працювати індивідуально і в команді, покращують навички письмової та усної комунікації. Дипломний проект зараховується як державний іспит.

Економіка
Студенти даного напрямку вибирають одну зі спеціалізацій: макроекономіку, мікроекономіку або економічний аналіз. Після випуску вони зможуть успішно аналізувати соціальні феномени в контексті економічної ситуації, використовувати різні методи аналізу і демонстрації результатів, прогнозувати ті чи інші економічні явища. Також програма дає можливість продовжити навчання в магістратурі та аспірантурі, працювати в сфері бізнесу і державного управління.

Європеїстика
Програма навчання включає вивчення європейських подій, роль Євросоюзу, політику і законодавство ЄС. Студенти вчаться проводити незалежні дослідження, критично оцінювати отриману інформацію, вивчають іноземні мови. Випускники цієї спеціальності проходять стажування і працюють в установах ЄС, урядових структурах і європейських ЗМІ.

Історія цивілізації
Програма включає вивчення світової історії з акцентом на центральній і Південно-Східній Європі. В ході навчання студенти аналізують історичні факти, які вплинули на формування сучасного світу, вчаться мислити критично, обґрунтовувати свою точку зору, оцінювати фактичні дані. Додатково опрацьовуються навички комунікації та презентації проектів, в тому числі власних досліджень. Отримані знання можуть бути використані в академічній, державній, законодавчій, журналістській та економічній сферах.

Інформаційні Системи
Студенти цього напряму вивчають роль інформації як стратегічного ресурсу, сучасні технології та їх ефективне використання, мови програмування, моніторинг інформаційних систем. До закінчення курсу студенти вміють вирішувати поставлені завдання за допомогою новітніх технологій. Випускники працюють спеціалістами з аналізу даних і систем, системними аналітиками, розробниками, дизайнерами та ін.

Журналістика та ЗМІ
Підготовка за цим напрямком включає не тільки заняття в університеті, а й стажування в місцевих компаніях, а також участь в студентських проектах, серед яких підготовка тематичних журналів і газет, ведення інтернет-порталу та ін.
Особлива увага приділяється критичному мисленню, освоєнню принципів журналістської етики та законодавства в галузі засобів масової інформації. Студенти проводять власні дослідження, працюють над навичками комунікації, вивчають функції і значення ЗМІ в суспільстві, аналізують глобальні питання журналістики. Випускники курсу працюють в ЗМІ, PR-агентствах, вступають на програми магістратури та аспірантури.

Математика
Студенти курсу вивчають теоретичну і прикладну математику, освоюють класичний і сучасний аналіз, алгебру, дискретні структури, теорію ймовірності і прикладну статистику. Програма побудована таким чином, що випускники можуть будувати кар'єру не тільки як математики, а й як фінансисти, економісти, фахівці в галузі інформатики та природничих наук.

Політологія і Міжнародні відносини
Ця програма - відмінний вибір для тих, хто планує працювати в міжнародних або урядових організаціях, зв'язати свою діяльність з дипломатичними відносинами і правом. Студенти вчаться аналізувати політичні процеси, прогнозувати їх наслідки, зіставляти політичні рішення з культурними особливостями. Також вивчаються методики ефективної комунікації, способи перевірки інформації і її джерел.

Також університет пропонує два вторинних профілю, які мають акредитацію тільки в Американській системі освіти і не будуть відображені в дипломі Європейського зразка:

Література
Навчання за даним напрямком дозволить студентам вільно володіти інформацією про історію літератури, жанрах і сучасні тенденції. Студенти вивчають світову літературу, американську і британську літературу певних епох, літературну теорію критики, алгоритми створення літературних творів, а також проводять власні дослідження. На додаток до основних дисциплін пропонуються наступні предмети: сценічна майстерність, кінокритика, виступ на публіці.

Індивідуальна профільна програма
AUBG підтримує студентів в прагненні провести унікальне дослідження, яке буде охоплювати відразу декілька областей і для якого будуть використані різні методики. У ролі напрямків можуть бути обрані: культура 20 століття або епохи Відродження, політичні і бізнес-комунікації, дослідження східної Європи, захист навколишнього середовища, мистецтво, соціологія та багато інших.

Можливість працювати за індивідуальною програмою надається тільки студентам з винятковою мотивацією і творчим підходом до роботи. Для отримання дозволу студенту необхідно позначити тему дослідження відповідно до безлічі вимог і надати унікальний план роботи.

Також в AUBG можна пройти короткострокові і довгострокові курси англійської мови різної інтенсивності. З їх допомогою можна підготуватися до вступу в університет або здачі іспитів TOEFL та SAT.

aubg foto1

Вільний час

Чверть населення Благоєвграда (20 тисяч з 80) - студенти, тому його можна з упевненістю назвати університетським містечком. Любителі подорожей можуть всього за годину дістатися до Софії, столиці Болгарії, а також до Македонії і Греції.

Однак і в самому Благоєвграді і його околицях є багато цікавих місць на будь-який смак. Можна відвідати спа місто-курорт, лижний курорт і Рильські озера, погуляти по пішохідних вулицях або взяти участь в велотурах навколо міста.

Ті, кому до душі більш спокійний відпочинок, можуть відвідати історичний музей і оперу, провести час в барах і подивитися театральні вистави, яких у місті проводиться близько 100 на рік.

Цікаво провести вільний час можна і в самому університеті. Студенти AUBG не тільки приділяють увагу академічним успіхам, а й активно беруть участь в клубах за інтересами та студентських заходах. Університет підтримує студентів у творчій діяльності і пошуку нових хобі. Діяльність в студентських клубах допомагає практикувати комунікаційні та організаційні навички, ініціативність і готовність виходити із зони комфорту.

Вимоги до кандидатів та строки прийому документів

Для того, щоб вступити в АУБГ абітурієнту необхідно набрати мінімум 80 балів на тесті TOEFL iBT / Інтернет формат / або еквівалентному іспиті і мати середній бал не нижче 4.00 по п'ятибальній системі, або його еквівалент, якщо диплом виданий в іншій країні.

Якщо вступник відповідає всім вимогам, за винятком результату тесту з англійської мови, університет пропонує умовне зарахування кандидата, за умови, що він буде інтенсивно вивчати англійську мову протягом від одного до трьох семестрів (в залежності від рівня знання мови) в Інституті англійської мови при АУБГ.

Всі необхідні документи для вступу на осінній семестр (вересень) повинні бути у відділі "Прийом студентів" Американського університету в Болгарії:

  • До 1 березня, для раннього зарахування з більш вигідними фінансовими умовами
  • До 1 червня, для зарахування з наданням звичайних фінансових умов

Всі необхідні документи для вступу на весняний семестр (січень) повинні бути у відділі "Прийом студентів" Американського університету в Болгарії.

  • До 1 жовтня, для потенційних студентів, які не є громадянами Європейського Союзу, з наданням фінансової допомоги.
  • До 1 листопада, для потенційних студентів-громадян Європейського Союзу, з наданням фінансової допомоги.

Чому AUBG - це відмінний вибір

1. AUBG надає якісну американську освіту.
2. Випускники отримують два дипломи - американського і європейського зразка.
3. Університет має ті ж акредитації, що і Гарвард, Массачусетський технологічний інститут та Єльський університет.
4. 99,8% наших випускників знаходять роботу або вступають на програму магістратури через кілька місяців після закінчення навчання.
5. Випускники AUBG домагаються успіху в кар'єрі і працюють в провідних компаніях обраної галузі.
6. Інтернаціональний склад університету дозволяє спілкуватися зі студентами з різних країн.

Місцезнаходження і контакти

  • Страна: Болгария
  • Город: Благоєвград
  • Адрес: 1 Georgi Izmirliev Square

Додаткова інформація

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!