Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Український католицький університет, УКУ

УКУ, Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації III, Рік заснування 1929

Інформація про внз:

Український католицький університет (УКУ) - приватний науковий та навчальний богословський заклад ІІІ рівня акредитації.

Засновником сучасного УКУ є Фонд св. Климентія; водночас університет є спадкоємцем Греко-Католицької Богословської Академії, яку було засновано 1929 року з ініціативи та благословення Слуги Божого митрополита Андрея Шептицького на основі Духовної Семінарії.

Після закриття Академії 1944 року, її місію та функції перейняв на себе Український Католицький Університет ім. св. Климента в Римі, організований та очолений у 1963 році Митрополитом Йосифом Сліпим. 1994 року діяльність згаданої Академії було відновлено під назвою "Львівська Богословська Академія" (ЛБА), а влітку 2002 року Академію було реорганізовано в Український католицький університет.

1998 року тоді ще ЛБА здобула міжнародну акредитацію. Першим ректором відновленої ЛБА був о. Михайло Димид. У 2000 році його наступником став о. Борис Ґудзяк, якого у 2002 році рішенням Фонду св. Климентія було призначено на посаду першого ректора УКУ. З 2013 року ректором є о. д-р Богдан Прах, владика Борис Ґудзяк - президентом.

Український католицький університет дає своїм студентам не лише добрі знання гуманітарних дисциплін, але й формацію в дусі християнських цінностей. Також протягом навчання студенти мають можливість вивчати англійську, німецьку, французьку, італійську, старогрецьку, латинську і церковнослов'янську мови. Випускники продовжують навчання в кращих університетах Європи та Америки.

Форми навчання:
- денна;
- вечірня.

Перелік факультетів і спеціальностей:

 • Гуманітарний факультет
 • Факультет наук про здоров'я
 • Факультет прикладних наук
 • Факультет суспільних наук
 • Філософсько-богословcький факультет
 • Львівська бізнеc-школа

Спеціальності:

 • Журналістика, видавництво та поліграфія
 • Інформаційні технології, кібербезпека
 • Історія, археологія
 • Культура, мистецтво
 • Психологія
 • Соціологія, соціальна робота
 • Філологія
 • Філософія, релігія та культурологія
 • Економіка
 • Право


Інформація для абітурієнта

Для абітурієнтів в УКУ діють підготовчі курси. Навчальний процес на підготовчих курсах забезпечують викладачі, які входять до професорсько-викладацького складу Університету. Також залучаються викладачі вищої категорії загальноосвітніх шкіл та Центру зовнішнього незалежного оцінювання з погодинною оплатою праці. У навчальному процесі використовуються мультимедійні технології, комп'ютерний клас та інші технічні засоби навчання.

Слухачі підготовчих курсів забезпечуються необхідною навчально-методичною літературою, роздатковим матеріалом з кожної лекції обраних слухачем предметів.
Слухачі підготовчих курсів після закінчення повного курсу навчання проходять підсумкову атестацію з навчальних дисциплін згідно із Положенням про підсумкову атестацію слухачів (випускників) Підготовчих курсів, затвердженого Ректором.
Після закінчення повного курсу навчання на підготовчих курсах слухачеві видається сертифікат встановленого зразка, у якому зазначаються результати підсумкової атестації з предметів.

Додаткова інформація:
В Українському католицькому університеті можна навчатися на додаткових навчальних програмах:
Львівська бізнес-школа
Програми: Бізнес-адміністрування, Інновації та підприємництво (магістерська), Управління персоналом та організаційний розвиток (магістерська), Управління технологіями (магістерська),

Інститут лідерства та управління
Програми: Управління неприбутковими організаціями (магістерська)

Інститут екуменічних студій
Програми: Магістерська програма екуменічних наук, Дистанційна магістерська програма екуменічних наук, Річна сертифікатна програма "Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами"

Інститут психічного здоров'я
Програми: програма "Психологія для життя",

Катехитично-педагогічний інститут
Програми: Вища релігійна освіта, Поглиблене вивчення Катехизму УГКЦ "Христос - наша Пасха", Основи християнської віри та служіння у парафіях УГКЦ

Школа української мови та культури
Програми: Програма "Українська весна", Літня програма української мови та культури, літній український табір для дітей, літній український табір для дітей для "Пласту", літня бізнес-школа

Школа іноземних мова "Мовний експрес"
Школа реабілітаційної медицини

Загальний курс англійської, німецької, польської, італійської, іспанської та французької мов іконописна школа

Тритижневий інтенсивний курс іконопису і богослов'я ікони

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Українського католицького університету (УКУ) у Львові, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

 • Місто: м. Львів
 • Адреса: вул. Іларіона Свєнціцького, 17
 • Телефони: 0322 240 99 40, 0322 240 99 50

Додаткова інформація

 • Підготовчі курси: так

ОКР

бакалавр, магістр

Оновлено:

23.05.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.