s-osvita.com.ua Подання заяв в електронній формі


Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Інструкція по роботі з системою «Подання заяв в електронній формі»

11 липня 2016 року стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів України. Цього року замість того, щоб  стояти в черзі до приймальної комісії, усі абітурієнти подаватимуть документи по інтернету.

Що потрібно зробити:

Зареєструватися на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua (працює тільки під час вступної кампанії!)

Ввести наступні дані:

    адресу електронної пошти, до якої повинен бути доступ;
    серію та номер документа про освіту, на основі якого є право на вступ;
    номер, пін-код та рік Сертифіката ЗНО;
    серію та номер документа, який засвідчує особу (також ким і коли виданий).

Отримати логін та пароль для доступу до особистого кабінету (якщо він втрачається, то потрібно звернутись до служби підтримки адміністратора)

Ввійти під своїм логіном та паролем до особистого кабінету.

Далі внести до Єдиної бази дані про себе: стать, місце проживання, номер телефону (можна мобільний), середній бал атестата, вуз із зазначенням спеціальності, а також присвоїти пріоритет своїй заяві.

Подана електронна заява відразу відображається у Єдиній базі зі статусом «Зареєстровано в Єдиній базі». Вузи теж мають доступ до неї, тому обраний вуз також побачить цю заяву.

Якщо треба, скасувати електронну заяву на вступ до конкретного вузу. Це також можна зробити в особистому кабінеті до того, як заява отримає статус «Зареєстровано у вищому навчальному закладі» або «Потребує уточнення вступником». Після скасування заява отримує статус «Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)».

Перелік статусів, які абітурієнт може побачити в особистому кабінеті:

"Зареєстровано в Єдиній базі" – електронна реєстрація пройшла успішно.

"Потребує уточнення вступником" – вуз прийняв заяву, але вказав дані, які потрібно уточнити та як.

"Зареєстровано у вищому навчальному закладі" – вуз зареєстрував, завів особову справу, присвоїв персональний номер, тобто ВСЕ ГАРАЗД.

"Допущено до конкурсу" – все зрозуміло, залишилось чекати далі.

"Відмовлено вищим навчальним закладом" - не допущено до участі у конкурсі (має також бути вказана причина відмови)

"Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)" – заяву скасовано.

"Рекомендовано до зарахування" – коментарі зайві! :) Бажаємо всім побачити такий статус (до того ж там буде вказано, що зараховано на бюджетне або платне навчання). І якщо є бажання вчитись на бюджеті в цьому вузі – гайда везти/нести оригінали всіх документів до вузу!

"Виключено зі списку рекомендованих" – прикрий статус, але такий теж є: абітурієнта вуз не приймає, вказуючи причину відмови.

"Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та юридичних осіб)" – якщо абітурієнт прогавив можливість вчитися за бюджетні кошти ( за умови, якщо така була вказана), тобто особисто не подав оригінали документів до вузу.

"Включено до наказу" – все, вже студент!

Щоб допомогти вступникам освоїти нову систему електронної подачі заяв, ДП “Інфоресурс” розробило покрокову інструкцію та пояснило, як правильно подати документи в цьому році.  Інструкція по роботі з системою «Подання заяв в електронній формі»