Шановні відвідувачі сайту!

Запрошуємо відвідати наш новий сайт OSVITA.IN.NET, де ви зможете ознайомитись з актуальними пропозиціями українських і закордонних університетів і не тільки ...

https://osvita.in.net

Інститут інтегрованих форм навчання НМетАУ

ІнІФН, Тип ВНЗ: Інститут, Рівень акредитації III

Інститут інтегрованих форм навчання (ІнІФН) - учбово-науковий підрозділ НМетАУ, створений в 2013 році згідно розпорядження Кабінету Міністрів України (від 06.03.2013 р. №117-р) шляхом реорганізації Державного інституту підготовки та перепідготовки кадрів промисловості (ДІПОпром), який функціонував з 1996 року як самостійний заклад вищої освіти ІІІ рівня акредитації.

Інформація про внз:

Державний інститут підготовки та перепідготовки кадрів промисловості (ДІПОпром), акредитований по III рівню, створений спільним наказом Міністерства освіти і науки та Міністерства промислової політики України.

З 1996 року він здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів.
Заклад освіти ІІІ рівня акредитації здійснює підготовку та перепідготовку кадрів вищої кваліфікації по 14 спеціальностям, в тому числі 9 інженерним.
У складі інституту - чотири факультети: інженерний і економічний в Дніпропетровську, металургійний в Кривому Розі і технологічний в Нікополі.

Інститут працює в складі навчально-наукового комплексу з Національною металургійною академією України, що дозволяє забезпечувати навчальний процес професорсько-викладацьким складом вищої кваліфікації.
Міністерство промислової політики України визначило ДІПОпром головним інститутом в справі підготовки та атестації фахівців з забезпечення безпечної експлуатації будівель, споруд та обладнання.
Інститут також здійснює підготовку та атестацію спеціалістів з охорони праці, економіці, організації праці і т.п.

З листопада 2013 р. за одностайної підтримки трудових колективів НМетАУ та ДІПОпрома, інститут був приєднаний до академії і продовжує свою діяльність в складі НМетАУ як новий підрозділ, створений на базі ДІПОпрома - Інститут інтегрованих форм навчання НМетАУ (ІнІФН НМетАУ). Директором інституту призначено проф. Т.С. Хохлову, яка багато років працювала в ДІПОпромі на посаді першого проректора.
Основні завдання інституту сьогодні та на найближчі роки, не зважаючи на реорганізацію, залишаються незмінними - впровадження та вдосконалення передових освітніх технологій, розвиток нових напрямів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, розвиток міжнародного співробітництва з навчальними закладами близького та далекого зарубіжжя з використанням багаторічного досвіду, накопиченого НМетАУ та ДІПОпромом.

Форми навчання:
- денна;
- заочна.

Перелік факультетів і спеціальностей:

Кафедри:
Кафедра теорії, технології та автоматизації металургійних процесів
Кафедра машинобудування і менеджменту якості підприємств
Кафедра економіки і соціально-гуманітарних дисциплін

Інформація для абітурієнта

Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність Інституту інтегрованих форм навчання (ІнІФН)  в Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню Національної металургійної академії України (НМетАУ) . Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.

Місцезнаходження і контакти

  • Місто: м. Дніпро (Дніпропетровськ)
  • Адреса: просп. Гагаріна, 4
  • Телефони: 0562360764

Додаткова інформація

  • Безкоштовні\бюджетні місця: так
  • Стипендія: так
  • Гуртожиток: так

ОКР

бакалавр

Оновлено:

15.08.18

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

Ніякого спаму! Увага! Ми не зможемо доставити пошту на домени .ru!

Пошук навчального закладу

Университеты. Академии. Институты: Справочник вузов III-IV уровня vish
аккредитации с ценами на обучение. В помощь абитуриенту - все статьи раздела

Вы можете выбрать интересующую вас специальность, сравнить программы государственного и частного образования, узнать стоимость обучения и условия поступления, ознакомиться с вариантами дистанционного или заочного обучения.