s-osvita.com.ua ОБУЧЕНИЕ ЗА РУБЕЖОМ Образование во Франции

Обучение во Франции

Виші Франції - Сорбонна, Страсбурзький університет

Сучасна система французької освіти формувалася протягом останніх двох століть і вважається однією з найбільш передових у світі. Основна її особливість - перевага державних навчальних закладів. І особливе ставлення до їх дипломів: вони, як правило, котируються набагато вище, ніж дипломи приватних шкіл та університетів.
Збереження державної гарантії безкоштовного навчання вело до стрімкого зростання студентів...

Подробнее...

Перепустка у французькі виші - DELF і DALF

На відміну від міжнародних сертифікатів з англійської мови їх французькі аналоги не такі численні та мають набагато більш вузьку сферу застосування. Вперше сертифікація з французької мови як іноземної була розпочата Міністерством національної освіти Франції в 1985 р. і з того часу набула широкого поширення.
І хоча наявність цих дипломів не потрібна при прийомі на роботу, проте є необхідною умовою при вступі до вищих навчальних закладів Франції та франкомовних країн.

Подробнее...

Vivat, Франція!

Напевно не знайдеться жодної людини, яка б не хотіла відвідати Францію, відчути шарм цієї країни, поринути в історію її богемного життя. У Франції здавна черпали натхнення творчі люди та романтики, не лише письменники, художники, скульптори, а й, наприклад, кулінари та винороби. Тому недивно, що серед іноземних мов, які вивчаються в різних країнах світу, другою за популярністю після англійської є саме французька.

Подробнее...

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>