s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Знакомьтесь - профессия!

Знакомьтесь - профессия !

Логіст - хто він?

Логіст – це спец по економії, який знає як зберегти копієчку на транспортуванні, як дешевше пройти митницю, як максимально швидко доставити товар покупцеві.

Подробнее...

Як обрати професію до душі

Як обрати професію до душі? Дізнайтеся, як ваш характер і здібності повинні співвідноситися зі специфікою майбутньої роботи, щоб вона приносила вам задоволення і бажаний матеріальний дохід. Отже, розглянемо, що вам допоможе у виборі професії.

Подробнее...

Еколог – професія завтрашнього дня

Еколог (інженер-еколог) - фахівець, який займається аналізом ситуації і розробкою заходів для зменшення існуючої і можливої шкоди природі.

Подробнее...

Льотні і технічні професії в авіації

Подробнее...

Авіаційні професії знову в списку найбільш затребуваних в Україні і в світі

У міжнародній авіаційній індустрії працює понад 56 млн. чоловік, і внесок авіаційного бізнесу в світову економіку в три з половиною рази більший, ніж будь-якої іншої індустрії

Подробнее...

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>