s-osvita.com.ua ЖУРНАЛ «СУЧАСНА ОСВІТА» Статьи из журнала Высшее образование

Высшая школа

Мінімальний прохідний бал для вступу на медичні спеціальності - 150 балів з кожного сертифікату ЗНО

Міністерство охорони здоров'я України спільно з Міністерством освіти та науки України визначили мінімальний прохідний бал на медичні спеціальності на рівні, не нижче 150 балів з кожного сертифікату ЗНО. Відповідні зміни буде внесено до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році.

Подробнее...

«Я б в фермери пішов, хай мене навчать»! - ТОП кращих аграрних вузів України

Зовсім скоро в країні стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів, яка перетворить тисячі випускників шкіл і ліцеїв в абітурієнтів. Звертаємо увагу, що найближчим часом саме аграрна галузь залишатиметься однією з провідних в країні.

Подробнее...

Умови вступу до внз - 2017 рік

На сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднено наказ Міністерства освіти  і науки України від 13 жовтня 2016 року №1236 "Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році"

Подробнее...

Есть ли наука в Украине?

Недавно состоялось мероприятие, организованное Clarivate Analytics – бывшим подразделением Thomson Reuters – «Лідер науки України 2016. Web of Science award».

Подробнее...

Як вступатимуть до ВНЗ у 2017 році

Про особливості Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році розповідає директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.

Подробнее...

Як отримати закордонний диплом в українському ВНЗ

Українські студенти все частіше замислюються про перспективу навчання за кордоном. Однак не всі з них можуть собі дозволити виїхати за межі країни. Саме тому так званий подвійний диплом без відриву від навчання стане в нагоді всім.

Подробнее...

Основні етапи вступної кампанії 2017

 

Подробнее...

Вступ 2016: Закінчилася подача заяв

Закінчилася подача заяв на вступ до вищих навчальних закладів – подано 2 млн 11тис 62 заяви. Про це під час прес-конференції на тему “Вступна кампанія 2016. Етап 2 - Зарахування” розказала Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

Подробнее...

Вступ 2016: МОН рекомендує не поспішати писати заяву на контракт

Заяву на контракт абітурієнту слід писати лише після того, як буде анульовано його рекомендацію до зарахування на навчання за державним замовленням – не раніше 1 серпня 2016 року. Про це повідомляють в міністерстві освіти і науки України.

Подробнее...

Абітурієнту 2016: пільги при вступі

Вступна кампанія в 2016 році має певні відмінності від вступних кампаній інших років, в тому числі були внесені зміни до порядку вступу пільгових категорій абітурієнтів.

Подробнее...

Вступ 2016 року: що нового?

Громадянська мережа ОПОРА пропонує абітурієнтам та всім зацікавленим роз’яснення щодо особливостей вступної кампанії та акцентує увагу на тому, чого варто очікувати під час цьогорічного вступу, а чого і ні.

Подробнее...

За три кроки до вступу – пам’ятка абітурієнту

З початком літа вступна кампанія-2016 перейде у свою найактивнішу фазу – проходження ЗНО, подавання
документів і, власне, зарахування.

Подробнее...

Умови прийому на службу та навчання до Національної поліції у м. Києві

Головним управлінням МВС України в місті Києві приймаються на службу в органи внутрішніх справ на посади рядового, молодшого і середнього начальницького складу цивільні особи.

Подробнее...

Вступ-2016: не лише нові спеціальності

Міністерство освіти і науки України оприлюднило Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2016 році, що пройшли реєстрацію в Міністерстві юстиції. Попри те, що загальні принципи вступної кампанії не відрізнятимуться від цьогорічних, до деяких змін майбутнім абітурієнтам треба готуватися заздалегідь.

Подробнее...

Професія еколог в сучасному світі

Сам термін «екологія» був запропонований німецьким вченим-біологом Ернестом Геккелем. А як самостійна наука - екологія сформувалася до початку XX століття.

Подробнее...

07 122 2016ДОРОГІ АБІТУРІЄНТИ І ВИПУСКНИКИ ШКІЛ!

Вас вітає довідково-інформаційний портал
СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ І ЗА КОРДОНОМ!

Підпишіться у формі підписки (див. нижче), щоб завантажити безкоштовно журнал «Сучасна освіта», в якому навчальні заклади запрошують докладніше дізнатися про набір абітурієнтів і правилах прийому.

Журнал висилається безкоштовно на е-мейл в цифровому форматі.

БЕЗКОШТОВНА ПІДПИСКА

Безкоштовно підписуйтесь на журнал «Сучасна освіта». Ми обов'язково надішлемо посилання по виходу видання, щоб ви могли завантажити журнал і читати онлайн.
Ніякого спаму!
]]> Joomla extensions by ZooTemplate.com ]]>