uad-1
ГлавнаяГлавная arrow Изучаем иностранный язык arrow Курси приходять на допомогу
Обучение за рубежом
статьи
справочник
Стипендии и гранты
Образование в Австрии
Образование в Великобритании
Образование в Германии
Образование в Греции
Образование в Италии
Образование в Ирландии
Образование в Канаде
Образование на Кипре
Образование в Китае
Образование в Новой Зеландии
Образование в Польше
Образование в Турции
Образование во Франции
Образование в Чехии
Образование в Швейцарии
Образование в Швеции
Образование в Японии
Образование в США
Обучение в Украине
Знакомьтесь: ВУЗ!
Университеты, Академии, Институты (справочник)
Училища, техникумы, колледжи (справочник)
Школы, лицеи, гимназии (справочник)
Учебные центры, курсы (справочник)
Бизнес-тренинги и семинары
Дистанционное обр-ние
Статьи
Бизнес-образование, MBA
Статьи
О журнале
Об издании
Отзывы и награды
Где купить
Журнал - по почте
Реклама в издании
График выхода
Авторам
Архив номеров
Статьи из журнала
Высшее образование
Гость номера
Летопись
Курсы, учебные центры
Изучаем иностранный язык
Обучение за границей
Школы, лицеи, гимназии
Для подписчиков
Бонусы и подарки
Наши новинки
Оформить подписку
Мир профессий
Выбираем профессию
Cправочник профессий
О компании
Информация
Контакты
Наши издания
Реклама на сайте
Размещение рекламы
Где получить образование - каталог ссылок

         
Курси приходять на допомогу Печать E-mail

Журнал «Сучасна освіта» №1-2(65) 2010

Вже другий рік абітурієнтам, які вибрали навчання за певними спеціальностями, у якості обов’язкової умови вступу стає зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з іноземної мови. Однак як саме тестування, так і підготовка до нього викликає у багатьох чимало труднощів.

 

В цій ситуації на допомогу абітурієнтам прийшли курси іноземних мов, які запропонували новий вид послуг - підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання.
З проханням розповісти про програму підготовки до тестування з англійської мови на курсах, а також дати поради тим, хто вирішив займатися самостійно, редакція журналу “Сучасна освіта” звернулася до старшого методиста школи англійської мови “Оксфорд клас” Олени Касьяненко.

- Шановна Олено, скажіть, будь ласка, чи розроблені вже методики підготовки до зовнішнього тестування з іноземних мов?
- Так, наші фахівці ще минулого року взялися за складання програми підготовки до таких іспитів. Розуміючи, що це явище нове для нашої системи освіти, ми не лише поєднували наявні матеріали та нові прогресивні розробки у цій галузі, використовуючи весь накопичений за 16 років досвід, але й постійно консультувалися з фахівцями з центру незалежного тестування. Крім того, вже минулого року в нашій школі працювали як групи з підготовки до тестів з англійської мови, так і проводилися індивідуальні заняття. Всі наші студенти здали тести успішно! На сьогоднішній день ми можемо стверджувати, що “Оксфорд Клас” готовий запропонувати нашим студентам затверджену програму підготовки до ЗНО, яка відповідає всім нормам і вимогам Міністерства освіти, і, до того ж, перевірена на практиці.

- Як би Ви оцінили рівень складності мовних тестів минулих років?
- Успішне складання будь-якого іспиту прямо пропорційне кількості та якості знань. Тестові завдання незалежного тестування знань з англійської мови абсолютно адекватні і розраховані на середній і вищий за середній рівні знань школярів.
Хотілося б відзначити істотний недолік тестів: в декількох випадках питання тесту були сформульовані не досить коректно, було декілька варіантів відповідей і всі вони були б правильними. Сподіваємося, що розробники врахують і виправлять ці недоліки у тестах цього року.
Не секрет, що існує ще один, дуже важливий фактор, від якого залежить успішність тестування. Це - психологічна готовність студента. Подібну проблему легко усунути, завчасно виконуючи тренувальні вправи. Одне із завдань нашого курсу - познайомити студентів з тими завданнями, які їм зустрінуться на іспиті, натренувати їх настільки, щоб фактор несподіванки був відсутній. Таким чином, не тільки усувається психологічна невпевненість, але і з’являється важлива навичка розподілу часу. Абітурієнт чітко розуміє, скільки часу потрібно витратити на виконання того чи іншого завдання і почуває себе впевнено!

- Що робити тим, у кого рівень знань недостатній?
- Наша програма передбачає і такий варіант. Курс підготовки може бути розрахований як на весь навчальний рік, півроку, місяць, так і на 10 днів інтенсивних занять. Крім того, програма адаптована під різні рівні знань.

- Чи реально, на Ваш погляд, випускнику самостійно підготуватися до зовнішнього тестування? Що б Ви йому порадили?
- Все, знову ж таки, залежить від рівня знань. Якщо особливих прогалин у знаннях немає, то при регулярному тренуванні цілком можливо підготуватися до тестів самостійно. В якості додаткових матеріалів ми б порадили не лише шкільну літературу, а й навчальні посібники відомих видавництв Великобританії. Корисними можуть виявитися курси підготовки до складання міжнародних іспитів англійської мови, оскільки більша частина тестів до ЗНО була розроблена за допомогою таких програм. Буде не зайвим тренувати граматику за допомогою спеціалізованих підручників з граматики. І, звичайно ж, оригінальна література - художні книги, журнали, газети, інтернет і т.д. Найголовніше - бажання, посидючість та завзятість!
Саме цього, а також здоров’я та життєвих гараздів  бажає мовна школа “Оксфорд Клас” всім читачам журналу “Сучасна освіта” у 2010 році!

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".
Только так Вы не пропустите ни одного материала.
Возможно, самого важного для Вас.
 

 

 


по теме:


 
НТУУ КПИ ФЛингв
Абітурієнту - 2012 (вступна кампанія)
Зовнішнє незалежне оцінювання - 2012
Пробне тестування 2012
Графік проведення ЗНО 2012
Регіональні центри оцінювання якості освіти
Дни открытых дверей в ВУЗах Киева и Украины
Військова освіта в Україні - 2012
Концепція військової освіти в Україні
Вищі військові навчальні заклади України
Військові ліцеї
Куда пойти учиться
Университеты, Академии, Институты
Училища, Техникумы, Колледжи
Школы, Лицеи, Гимназии
Курсы
Тренинги
Обучение за рубежом
Навчальні заклади МНС України
Законодавство України
Перелік напрямів та спеціальностей в ВНЗ
Умови прийому до ВНЗ в 2012 р.
Конкурсні предмети та творчі конкурси (бакалавр; спеціаліст, магістр медичного та ветеринарно-медичн
Конкурсні предмети та творчі конкурси (молодший спеціаліст)
Таблиця переведення середнього балу атестата
Положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти
Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі
Положення про організацію екстернату у ВНЗ України
Нашли опечатку? Выделите текст, нажмите Ctrl + Enter и отправьте нам уведомление.
stat24 -счетчик посещаемости сайта