Работа и Учеба
ГлавнаяГлавная arrow Статьи из журнала arrow Обучение за границей arrow Німецька служба академічних обмінів (DAAD) повідомляє
Обучение за рубежом
Cтатьи
Cправочник
Образование в Китае
Образование в Польше
Образование в Германии
Образование в Чехии
Образование в Великобритании
Образование в Турции
Образование в Греции
Образование в Италии
Образование в Новой Зеландии
Образование в Австралии
О журнале
Об издании
Отзывы
Где купить
Журнал - по почте
Реклама в издании
График выхода
Авторам
Архив номеров
Статьи из журнала
Высшее образование
Гость номера
Летопись
Курсы, учебные центры
Изучаем иностранный язык
Обучение за границей
Для подписчиков
Бонусы и подарки
Наши новинки
Оформить подписку
Дистанционное обр-ние
Статьи
Бизнес-образование, MBA
Статьи
Мир профессий
Выбираем профессию
Cправочник профессий
О компании
Информация
Контакты
Наши издания
Реклама на сайте
Размещение рекламы
Где получить образование - каталог ссылок
Тесты и викторины
автошколы
Современная Гуманитарная Академия - 1
Учебный центр S&A Group

Rara-Avis 1
       
Німецька служба академічних обмінів (DAAD) повідомляє Печать E-mail

Журнал «Сучасна освіта» №10(62) 2009

XVI З’їзд Асоціації Українських Германістів
16-17 жовтня у Чернівцях відбудеться  XVI З’їзд АУГ на тему “Перспективи розвитку німецької мови та германістики в Україні”.
Контакт: Президент АУГ проф. А.Й. Паславська,
тел.: (+38032) 239 46 29,
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Стипендії Copernicus
Copernicus, некомерційна спілка для підтримки студентів зі Східної, Південно-Східної та Центральної Європи, надає кожного семестру близько 15 стипендій студентам з Центральної та Східної Європи.
Стипендія включає в себе перебування протягом одного семестру в одному з університетів міст Мюнхен або Берлін та двомісячну практику на німецькому підприємстві або в громадській організації.
Початок програми:
• 01 квітня (подання заяв-до 01.09. попереднього року) або
• 01 жовтня (подання заяв-до 01.03. того ж року).
Більш докладну інформацію про стипендії Ви знайдете тут:
http://www.copernicus-stipendium.de/copernicus/

Європейські стипендії для
журналістів у Берліні

Журналісти з усієї Європи та з США вже зараз можуть подати заяву до Міжнародного журналі-стського коледжу Вільного університету м. Берлін для отримання Європейської стипендії для журналістів. Стипендії дають можливість учасникам провести навчальний рік у Берліні та працювати в рамках індивідуального навчального плану або над масштабним дослідницьким проектом. Вони можуть вільно вибирати серед навчальних програм та інших ресурсів для навчання та проведення досліджень, які пропонують берлінські ВНЗ. В той же час програма дає можливість інтенсивного спілкування з колегами.  
Цю пропозицію доповнюють щотижневі зібрання, культурні заходи, екскурсії та ознайомчі поїздки по Німеччині.
Програма розпочинається у жовтні 2010 року та закінчується в липні 2011 року. Кінцевий термін подання заяв - 01.11.2009.

Дні німецької науки
в Україні 2009

Девізом сучасної німецької зовнішньонаукової політики є фраза “об’єднуймо світи знань”. Дні німецької науки в Україні - це частина Ініціативи Федерального міністерства закордонних справ Німеччини “Зовнішньонаукова політика у всесвітніх масштабах 2009”.
Німеччину та Україну поєднує давня традиція спільного дослідництва. У вересні 2008 року було  відзначено 15-ту річницю науково-технічного співробітництва. За цей час понад 250 дослідницьких проектів отримали сприяння з боку міністерств освіти та науки обох країн. Тисячі українських громадян отримали можливість для навчального перебування у Німеччині через Німецьку службу академічних обмінів.  
Фонд ім. Александера фон Гумбольдта надав підтримку у вигляді дослідницьких стипендій більше ніж 200 українських учених. Крім того, існує дуже багато партнерств між німецькими та українськими університетами.
Це розмаїття німецько-україн-ської співпраці має стати більш відомим широкій громадськості України. Саме тому Посольство ФРН проводить зараз Дні німецької науки в Україні. Вони задумані як загальна канва для цілого ряду заходів різних суб’єктів з Німеччини та з України. Цього року в багатьох місцях у Києві, Харкові, Донецьку та Івано-Франківську відбудуться різноманітні конференції, семінари, виставки, прес-репортажі, науково-популярні лекції тощо. Програма заходів знаходиться на сайті
http://www.de-wiss-ua.diplo.de
Ми хочемо звернути Вашу увагу на семінар “Освіта. Дослідження. Індустрія”, який пройде в рамках Днів німецької науки у Донецьку 8-10 жовтня 2009, на якому виступить пан д-р Петер Гіллер, керівник відділу DAAD з Бонну, який розповість про DAAD та стипендійні програми для України.
Контакт:
В.М. Старостіна
Тел.: (062) 304 71 31

Третій Ярмарок ВНЗ Німеччини GATE 2009
Київ, 2-3 жовтня 2009
готель “Радіссон САС”
вул. Ярославів Вал, 22
Здобута в Німеччині освіта значно збільшує шанси зробити кар’єру в Україні. В часи зростаючої інтернаціоналізації академічної освіти німецько-українська співпраця в галузі вищої школи спирається на давні та успішні традиції.
2-3 жовтня 2009 року відбудеться в Києві ІІІ Ярмарок ВНЗ, спільно організований Освітнім консорціумом ВНЗ GATE-Germany і Німецькою службою академічних обмінів (DAAD). Місце проведення Ярмарку - готель “Радіссон САС”, вул. Ярославів Вал, 22 (станція метро “Золоті Ворота”).
Німецькі університети пропонують широкий вибір спеціалізованих навчальних програм, у яких тісно взаємопов’язані дослідження, викладання і практика. Цього року для участі у Ярмарку відібрано 8 інституцій з Німеччини:
Технічний університет Гірнича академія міста Фрайберг;
Технічний університет міста Дрезден;
Європейський університет Віадріна (м. Франкфурт-на-Одері);
Університет ім. Альберта-Людвіга міста Фрайбург, Брайсгау;
Університет прикладного напряму міста Есслінген;
Інститут TestDaF (Фернуніверситет міста Хаген);
Інститут інженерних та економічних наук  Альбштад-Зігмарінген;
Фахова спілка “Німецька мова як іноземна” (FaDaF e.V.).
Також будуть представлені стенди Посольства Німеччини в Україні, Гете-Інституту в Києві, Спільного факультету машинобудування НТУУ “КПІ” та університету м. Магдебург і, звичайно ж, Інформаційного центру Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у Києві.
Українські студенти, випускники, аспіранти та вчені матимуть можливість під час доповідей чи індивідуальних консультацій довідатись про інноваційні та  міжнародні програми та дослідницькі проекти з усіх дисциплін, що пропонуються німецькою та англійською мовами. Також відвідувачі дізнаються про умови допуску до навчання у ВНЗ та відкриття візи.

Клуб колишніх стипендіатів
Південної країни (ACSU)
представляє себе

19 червня 2009 у Одесі було засновано Клуб колишніх стипендіатів Південної України (ACSU). До складу засновчого комітету, перші збори якого було проведено у Баварському домі в Одесі, входять 14  членів, вони працюють в сфері вищої школи - викладачами або науковцями, або в економічному секторі. Координатором ACSU є пан проф. Леонід Божков, колишній стипендіат Фонду м. Александра фон Гумбольдта (AvH), який вже кілька років активно та успішно керує роботою з колишніми стипендіатами фонду AvH в Україні.
Кількість колишніх стипендіатів DAAD у Південній Україні є великою, але досі між ними майже не підтримувався контакт. ACSU поставив собі за мету сприяти посиленню контактів між колишніми стипендіатами та підтримувати їхній контакт з DAAD і у майбутньому. Для цього буде проведено масштабну роботу з встановлення адрес колишніх стипендатів з півдня України - від Ізмаїлу до Криму. Фінансування роботи ACSU буде здійснюватися за допомогою спеціальної програми DAAD для колишніх стипендіатів.
Майбутні цілі клубу полягають перш за все у тому, щоб передати  майбутнім стипендіатам досвід та знання, здобуті колишніми стипендіатами DAAD під час їхнього навчання або проведення досліджень у Німеччині, регулярно інформувати колишніх стипендіатів щодо досягнень та тенденцій в сфері освітньої політики, передусім у Німеччині, а також запропонувати семінари та зустрічі з колегами.
Перша зустріч колишніх стипендіатів південно-українського клубу ACSU запланована на грудень цього року, темою її будуть економічні та політологічні аспекти наукового обміну в часи світової фінансової кризи. Ми будемо раді зустрітися та цікаво поспілкуватися в Одесі з колишніми стипендіатами з Південної України, а також з гостями з інших українських клубів колишніх стипендіатів та з Німеччини!

 

Анетт Гайтнер
DAAD-лектор в Одесі

Якщо Ви вчилися, займалися дослідженнями або викладали протягом шести і більше місяців в одному з німецьких університетів або ВНЗ прикладного напряму, обов’язково зареєструйтеся тут, щоб постійно отримувати цікаву інформацію та новини! http://www.alumniportal-deutchland.org/

Оформите подписку на журнал "Сучасна освіта".

Только так Вы не пропустите ни одного материала. Возможно, самого важного для Вас.

 

 

 


по теме:


 
ФМ КПИ - 1
EUFIMB - 2
Вступительная кампания - 2010
Внешнее независимое оценивание - 2010
Дни открытых дверей в ВУЗах Киева и Украины
Вступительная компания (вопросы и ответы)
Рейтинг ВУЗов Украины
Військова освіта в Україні - 2010
Особливості прийому громадян на I курс ВВНЗ
Вищі військові навчальні заклади
Перелік сертифікатів УЦОЯО та вступних випробувань
Куда пойти учиться
Университеты, Академии, Институты
Училища, Техникумы, Колледжи
Школы, Лицеи, Гимназии
Курсы
Тренинги
Обучение за рубежом
Навчальні заклади МНС України
Законодавство України
Перелік напрямів та спеціальностей в ВНЗ
Умови прийому до ВНЗ в 2010 р.
Зміни до Умов прийому до ВНЗ в 2010 р.
Зміни до переліку платних послуг у ВНЗ
Про переведення студентів на вакантні місця держ. замовлення
Таблиця переведення середнього балу атестата
Зміни до Умов прийому до ВНЗ в 2010 (1.04.2010р.)
Нашли опечатку? Выделите текст, нажмите Ctrl + Enter и отправьте нам уведомление.
stat24 -счетчик посещаемости сайта